چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۳ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۵
تولید و تحویل خودروهای کوپا به ثبت نام کنندگان سال 97
۰۹:۴۳ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۵
اجاره خودرو
در اطلاعیه ریگان خودرو اعلام شد:

تولید و تحویل خودروهای کوپا به ثبت نام کنندگان سال 97

شرکت ریگان خودرو در اطلاعیه ای اعلام کرد که تولید و تحویل خودروهای کوپا برای ثبت نام کنندگان سال 1397 انجام خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت ریگان خوردو در خصوص تعهدات شرکت و برنامه خود برای تحویل خودروها به اطلاع مشتریان می‌رساند، با هماهنگی مراجع ذیصلاح قضایی و نظارتی که بر روند پاسخگویی به تعهدات نظارت کامل دارند و باید با هماهنگی و مجوز ایشان هم انجام شود که البته بسیار خوب است و استقبال هم کرده‌ایم، فعلاً در گام اول تولید و تحویل خودرو به ثبت‌نام‌کنندگان سال ۱۳۹۷ انجام خواهد شد که بالغ بر ۹۸۰ دستگاه را در بر می‌گیرد.

در همین راستا و با هماهنگی‌های انجام شده چند اصل را مد نظر داریم:
1- تمام تحویل ها بر اساس اولویت زمانی ثبت نام است.
2- اولویت با کسانی است که تکمیل وجه کرده اند.
3- فعلاً حداکثر یک خودرو به کسانی که به تعداد ثبت نام کرده اند تحویل می شود.

نکته مهم اینکه ما طی چند روز آینده تکلیف تحویل تمام خودروها را از نظر زمان تحویل به صورت دقیق مشخص کرده و به اطلاع مشتریان خواهیم رساند، بدین صورت که برای تمام مشتریان دعوتنامه ارسال و در آن تاریخ دقیق تحویل از هم اکنون مشخص می‌شود که این زمان حداکثر تا خرداد ۱۴۰۰ خواهد بود. به عبارت دیگر تا خرداد سال آینده هیچ تعهد عقب افتاده مربوط به به ثبت نام کنندگان سال ۹۷ نخواهیم داشت.

بر اساس اولویت بندی های گفته شده تا پایان سال حدود ۲۴۰ دستگاه و تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده ۴۲۰ دستگاه دیگرو مابقی تعهدات یعنی حدود ۳۲۰ دستگاه در خرداد سال ۱۴۰۰ تحویل می‌شود، لیست تمام مشتریان که برای آنها دعوتنامه ارسال می شود، از قبل به تایید نهادهای قضایی و نظارتی خواهد رسید.

برای ثبت‌نام کنندگان سال ۹۸ و ۹۹ هم بعد از حل مشکلات با شهر خودرو و شفاف شدن موضوعات و با نظر سازمان های ذیصلاح تصمیم خواهیم گرفت.

در روزهای اخیر نیز مذاکرات بسیار موثر و خوبی را با مالک شهر خودرو برای شفاف سازی، اخذ اطلاعات مشتریان ثبت نامی و تعداد آنها و وضعیت پرداخت های ثبت نام کنندگان و افق های پیش صورت گرفته است.

برای سال آینده هدف ۱۲ هزار دستگاه خودرو را برای تولید داریم پنج هزار دستگاه کوپا و پنج هزار دستگاه JMC و دو هزار دستگاه SUV دیگر که به موقع اطلاع رسانی خواهد شد، ضمن اینکه انشاالله تولید در شرکت های زیرمجموعه ریگان خودرو، به خصوص شرکت سنآباد خودرو نیز برای یک خودروی با کیفیت نیز آغاز خواهد شد.

طی روزهای گذشته و در راستای تغییر رویکرد و روش‌های اجرایی شرکت با تمام مشتریان ثبت نام کننده در خرداد و تیر سال ۹۷ تماس گرفته شده و برای 50 نفر دعوت نامه ارسال و طی چند روز آینده برای ۱۹۰ نفر دیگر هم دعوت نامه ارسال خواهد شد و تاریخ تحویل مابقی خودروهای سال 97 را نیزبه صورت دقیق مشخص خواهیم کرد. شرکت ریگان خودرو هیچ وجهی را از کسانی که تکمیل وجه کرده اند به عنوان مابه‌التفاوت دریافت نخواهد کرد و ما خود را به مشتریان محترم متعهد می دانیم و الحمدالله تعامل خوبی هم با بعضی از مشتریان که به عنوان نماینده تعداد دیگری از مشتریان می باشند و پیگیر هستند داریم و ایشان را در جریان امور قرار می‌دهیم.

و از این به بعد با شکل گیری مدیریت ارتباطات؛ اطلاع‌رسانی به موقع و شفاف از طرق مختلف صورت خواهد گرفت. واحد CRM شرکت پاسخگوی تمام سوالات خواهد بود.

از مشتریان محترم می خواهیم حال که رویکرد جدیدی در این شرکت شکل گرفته، این زمان و فرصت را بدهند که بتوانیم با مدیریت کردن کار تمام خودروهایشان را تحویل بدهیم و اخبار را فقط از طریق سایت شرکت، اطلاعیه‌های رسمی و واحد CRM شرکت پیگیر باشند.

تمام انگیزه ما این است که پس از تحویل خودرو، لبخند رضایت را در چهره شما را ببینیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!