شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۵۸ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
 کلاهبرداری با فروش اقساطی خودرو
۱۶:۵۸ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
اجاره خودرو

کلاهبرداری با فروش اقساطی خودرو

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند ۷ نفره که با افتتاح دفتر فروش اقساطی خودرو از خریداران کلاهبرداری کرده بودند، خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور گفت: کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی پایتخت، در رصد اطلاعاتی متوجه فعالیت غیر مجاز شرکتی در سایت‌های آگهی اینترنتی شدند که فروش اقساطی خودرو را تبلیغ می‌کردند.

وی بیان کرد: در تحقیقات محلی مشخص شد، شرکت موصوف واحدی را در یکی از برج‌های غرب تهران اجاره کرده که فاقد مجوز‌های قانونی است.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری اعضای شرکت اخذ شد، ابراز داشت: بیست و یکم دی ماه تیمی از کارآگاهان اداره چهاردهم به شرکت موصوف اعزام و در یک عملیات پلیسی موفق شدند، مدیر عامل شرکت که خانم جوان 30 ساله‌ای بوده به همراه 4 تن از همدستانش بازداشت کنند.

سرهنگ تقی پور تصریح کرد: در تحقیق از متهمان دستگیر شده، هویت دو تن از عوامل پشت پرده شناسایی و مشخص شد یکی از این عاملان، سابقه دار بوده و پیش‌تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده و مدتی قبل با ضمانت از زندان آزاد شده و پرونده او همچنان در حال رسیدگی است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تا کنون 19 تن از مال باختگان شناسایی شده اند، افزود: دستگیری دو متهم اصلی پرونده در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ تقی پور گفت: کارشناسان ارزش اموال کلاهبرداری شده را 20 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!