چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۸:۵۲ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
گام های محسوس کروز در داخلی سازی قطعات خودرو
۱۸:۵۲ | ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
اجاره خودرو
عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس مطرح کرد:

گام های محسوس کروز در داخلی سازی قطعات خودرو

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعه سازی کروز در تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران توانسته گام های بلندی برای داخلی سازی قطعات بردارد.

به گزارش پرشین خودرو، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت کروز و گروه بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

نمایندگان مجلس از خط تولید ECU ایربگ و مرکز تحقیقات و نوآوری گروه قطعه سازی کروز نیز بازدید کردند. همچنین در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید گروه بهمن موتور از جمله دیگنیتی و فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن‌ها نیز توسط نمایندگان مجلس یازدهم مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

ظرفیت خوب اشتغالزایی در کروز

سید جواد حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز و بهمن موتور گفت: کروز توانسته ظرفیت خوبی را حوزه اشتغالزایی ایجاد و کشور را از برخی واردات قطعات پیشرفته بی نیاز کند.

 

حسینی کیانماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همچنین قطعه سازی کروز در تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران گام های بلندی برای داخلی سازی قطعات برداشته است، اظهار داشت: امیدوارم این گام ها و توانمندی ها را در سایر صنایع نیز شاهد باشیم.

حسینی کیا در خصوص حمایت نمایندگان ملت از قطعه سازان خاطرنشان کرد: مجلس می تواند سیاست گذار باشد و باید از حیث قانونی، بخش قطعه سازی و خودروسازی را حمایت کرد، تا این 3 کلمه ی "خودرویی ارزان قیمت، رقابت پذیر و صادرت محور" را بتوانیم اجرا کنیم.

!
!
!