پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۴ | ۱۳۹۱/۰۴/۲۵
بزودی؛ افتتاح مترو ارم سبز و اکباتان
۱۲:۱۴ | ۱۳۹۱/۰۴/۲۵
اجاره خودرو

بزودی؛ افتتاح مترو ارم سبز و اکباتان

پرشین خودرو: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در روزهای آتی، ایستگاه ارم سبز و شهرک اکباتان، از بخش غربی خط 4 مترو تهران به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش «پرشین خودرو»، تشکری هاشمی در جلسه شورای معاونین، معاونت حمل و نقل و ترافیک افزود: اقدامات خوبی در مترو تهران صورت گرفته و بسیاری از مشکلات مترو مدیریت شده است.

وی گفت: در خط 3 مترو برای تامین ریل با مشکل مواجه بودیم که این موضوع حل و فصل شده و توسعه بخش میانی و جنوبی خط 3 پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی از ورود سری جدید اتوبوس های دوکابین به ناوگان تا پیش از بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: به زودی ستاد ویژه ای برای استقبال از مهر و اتخاذ تدابیر لازم برای تسهیل ترددها و ترافیک مهر تشکیل خواهد شد.

تشکری هاشمی همچنین درباره تمهیدات ویژه ای که به مناسبت ماه مبارک رمضان اتخاذ شده در حوزه حمل و نقل اتخاذ شده است، گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی در سه بخش مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی تقویت شده است و به ویژه از ساعاتی پیش از هنگام افطار تا زمان اذان مغرب با تمام توان در خدمت شهروندان خواهیم بود.

وی افزود: ناوگان حمل و نقل عمومی در این ایام با تمام ظرفیت به شهروندان خدمات رسانی خواهند کرد و همچنین برنامه ریزی های لازم برای خدمات رسانی ویژه در لیالی قدر، روز قدس و برگزاری نماز عید فطر صورت خواهد گرفت.

معاون شهردار تهران گفت: برای نظارت و مدیریت دقیق ناوگان، گشت های ویژ اتوبوسرانی و تاکسیرانی نیز در این ایام فعال خواهند بود تا خدمات رسانی به شهروندان، با تمام ظرفیت صورت گیرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مترو
نظر بینندگان
!
!
!