سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۳:۱۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
اعمال مقررات سخت گیرانه سفر به خوزستان با هواپیما
۱۳:۱۹ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

اعمال مقررات سخت گیرانه سفر به خوزستان با هواپیما

مقررات سفر به خوزستان با هواپیماشرکت‌های هواپیمایی از بخشنامه الزام ارائه نتیجه منفی تست ویروس کووید ۱۹ در پروازها به استان خوزستان و شهرهای اهواز،آبادان،ماهشهر،دزفول و آغاجاری خبر دادند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، شرکت‌های هواپیمایی از ارایه دستورالعمل‌های جدید جهت انجام پرواز از فرودگاه‌های خوزستان خبر دادند. همچنین این شرکت‌ها با توجه شیوع کرونا در این استان، ملزم هستند تا با ارسال پیامک شرایط بحران را به مسافران اعلام کنند.

از همین رو، در پی تشدید نظارت‌های بهداشتی در فرودگاه‌های خوزستان ‌اکنون در تمامی فرودگاه‌های این استان شامل اهواز، آبادان، دزفول، ماهشهر و آغاجری تست رپید (آزمایش تشخیص سریع) کرونا انجام می‌شود.

همچنین مسافران جهت انجام پرواز هوایی از این استان ملزم به ارائه تست گواهی عدم ابتلا به کرونا که به تائید وزارت بهداشت رسیده باشد هستند و در صورت همراه نداشتن گواهی از مسافران تست رپید گرفته خواهد شد.

 

فرودگاه اهوازدر همین راستا شرکت هواپیمایی کیش و قشم از مسافران خود در مسیرهای منتهی به استان خوزستان درخواست کردند تا با توجه به مصوبات جدید قرارگاه ستاد ملی مبارزه با کرونا در راستای تشدید مراقبت های بهداشتی و مدیریت تردد مسافران از/به مقصد استان خوزستان (اهواز، آبادان، دزفول، آغاجاری و ماهشهر) آخرین الزامات و دستور العمل ها از جمله ارائه گواهینامه نتیجه آزمایش عدم ابتلای به کرونا ( آزمایش تشخیص سریع RAPID TEST) مورد تایید وزارت بهداشت را همراه داشته باشند.

هم چنین ورود مستقبل و مشایعت کننده به ترمینال فرودگاه های استان ممنوع است.

اکنون انجام تمام پروازها با رعایت ظرفیت ۶۰ درصدی بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!