یكشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پرشین خودرو
read main data
۱۴:۲۲ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
فراری 812 استالونه؛ ویرایش منصوری از هیولای ایتالیایی
۱۴:۲۲ | ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
اجاره خودرو

فراری 812 استالونه؛ ویرایش منصوری از هیولای ایتالیایی

منصوری در پروژه های خود آنچنان سطح بالا و اختصاصی عمل می کند که امضای خاص خود را در این صنعت ایجاد کرده و آنچه را که ارائه می دهد هیچگونه شباهتی به کار دیگر تیونرها ندارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از عصرایران، این تیونر به تازگی سراغ فراری 812 جی تی اس(نمونه سقف باز 812 سوپرفست) رفته تا آنرا تبدیل به 812 جی تی اس استالونه کند! اولین چیزی که در نمای ظاهری جلب نظر می کند؛ مجموعه ای ورودی های هوا در قسمت های مختلف است.

 

فراریاز بامپر(سپر) که شروع کنیم اجزا فیبرکربنی که نوعی امضای منصوری محسوب می شوند، کاملا جلب نظر می کند. اسپویلر، لیپ و کانارد روی این بامپر به خوبی کنار یکدیگر قرار گرفته اند. کمی آنطرف تر یعنی روی فندرها(گلگیر) نیز یک آبشش 3 پره ای جلب نظر می کند که اینها در نسخه استاندارد 812 جی تی اس وجود ندارند.

 

فراریهمین وضعیت در نمای عقب نیز روی بامپر و دیفیوزر فوق حرفه ای منصوری تکرار شده است. یک باله بسیار بزرگ نیز با تم پرچم ایتالیا و لوگوی منصوری قوانین ائروداینامیک این خودرو را بهبود داده است.

 

فراریمنصوری رنگ آبی به عنوان تم اصلی برای داخل کابین و سفید را به عنوان مکمل آن انتخاب کرده است. این ترکیب در همان ابتدا مخاطب را به یاد لباس تیم ملی فوتبال ایتالیا می اندازد! جزئیات کابین آنقدر زیبا و اسپرت هستند که می تواند مخاطب را مدت زیادی درگیر خود کند. پدال آلومنیومی و تریم فیبرکربن منصوری، استاندارد فراری در این قسمت را به یک مرحله بالاتر انتقال داده است.

 

فراریاما زیر درپوش موتور از یک تپنده 6.5 لیتری با 820 اسب بخار خروجی و گشتاور 740 نیوتن متر استفاده شده که در مقایسه با شرایط استاندارد فراری 812 جی تی اس شاهد 31 اسب بخار بیشتر و 22 نیوتن متر بهبود گشتاور هستیم. خودرو طی 2.8 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد و بیشینه سرعت نیز برابر با 345 کیلومتر برساعت محاسبه شده است.

منصوری در راستای دستیابی به این نتایج تغییرات فنی دقیقی را در بخش های مختلف پیشرانه اعمال کرده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!