شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۹ | ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
افزایش 300 درصدی تولید ورق خودرو
۱۳:۴۹ | ۱۳۹۱/۰۴/۲۸
اجاره خودرو

افزایش 300 درصدی تولید ورق خودرو

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت ورق گالوانیزه خودرو استان چهارمحال و بختیاری از هدف گذاری این شرکت برای تولید 280 هزار تن ورق خودرو در سال جاری خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و انجام امور توسعه محور امسال شاهد افزایش دوبرابری تولید محصول در این شرکت هستیم.

به گزارش «پرشین خودرو»، فریدون حمیدی ظهار داشت: شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با اتکا به توان نیروهای بومی و جوانان این استان پس از کسب رضایت در بازارهای داخلی، صادرات به کشورهای مختلف و بازارهای منطقه ای را در دستور کار خود قرار داده است.

وی تامین ورق خودروی دو شرکت بزرگ خودروسازی ایران را مهم ترین هدف راه اندازی این کارخانه دانست و گفت: از ابتدای امسال 30 هزار تن ورق خودرو در مجتمع تولید ورق خودروی چهارمحال و بختیاری تولید شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو برابر افزایش نشان می دهد.

حمیدی همچنین از ارسال 4000 تن نمونه ورق در 650 سفارش برای شرکت های خودروسازی عراق، پاکستان، ترکیه، عمان و افغانستان خبرداد و گفت: این کشورها برای خرید کالا از این کارخانه اعلام آمادگی کرده اند.

وی با بیان اینکه توان تولید این کارخانه 400 هزار تن در سال است گفت: این میزان تا سه سال آینده محقق خواهد شد.

وی هدفگذاری امسال این کارخانه را تولید 280 هزار تن اعلام کرد و گفت: مقاومت در برابر خوردگی، آب، آلودگی هوا، رطوبت و سایر مواد خورنده از ویژگی های این ورق تولیدی است.

مجتمع ورق خودرو گالوانیزه چهارمحال وبختیاری به عنوان نخستین و بزرگ ترین تولید کننده این محصول در خاورمیانه در منطقه صنعتی سفید دشت بروجن قرار گرفته و گروه خودروسازی سایپا بیش از 66 درصد سهام این مجموعه صنعتی را در اختیار دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ورق خودرو
نظر بینندگان
!
!
!