شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۳ | ۱۳۹۱/۰۴/۳۰
قیمت ون و پیکاپ ایران خودرودیزل مشخص شد
۱۲:۴۳ | ۱۳۹۱/۰۴/۳۰
اجاره خودرو

قیمت ون و پیکاپ ایران خودرودیزل مشخص شد

پرشین خودرو: ون برلیانس 370میلیون ریال و پیکاپ ایران خودرودیزل به قیمت کمتر از 400میلیون ریال عرضه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، هاشم یکه زارع مدیرعامل شرکت ایران خودرودیزل، با اعلام این خبر از عرضه یک هزار دستگاه ون برلیانس و پیکاپ در نیمه دوم امسال خبر داد.

وی که مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام ایران خودرودیزل و در جمع سهامداران این شرکت سخن می گفت، با اشاره به اینکه سال90 را همانگونه که وعده کرده بودیم جهادگونه آغاز کردیم و با تحقق نسبی اهداف به پایان رساندیم، اظهار داشت: در سال گذشته شاهد 26درصد افزایش تولید، 106درصد افزایش فروش و افزایش سهم بازار به میزان هفت درصد بودیم.

به گفته یکه زارع، سال گذشته مقطعی متفاوت برای تمام شرکت های تولیدی از جمله ایران خودرودیزل بود چراکه مجموعه ای از تهدیدها از قبیل تشدید فشارهای بین المللی، افزایش نرخ ارز، تغییر در سودهای بانکی، مشکلات بوجود آمده در نقل و انتقال پول در نظام بانکی بین المللی و ... بر محیط همه شرکت های ایرانی حاکم شد که نیازمند مدیریتی هوشمندانه برای خنثی کردن تهدیدات و استفاده از فرصت ها بود.

مدیرعامل ایران خودرودیزل، میزان تولید انجام شده در سال گذشته را بیش از 12هزار و 345دستگاه انواع خودرو باری و مسافری و تولید شش میلیون و 555هزار و 557 قطعه پرسی و رنگ آمیزی 20هزار و 119دستگاه بدنه های پراید و وانت علاوه بر رنگ آمیزی محصولات ایران خودرودیزل اعلام کرد.

وی از استراتژی توسعه محصول برای تولید محصولات جدید با نشان تجاری IKD و عرضه محصولات در گروه های مختلف شامل اتوبوس، کامیون، کشنده، ون و پیکاپ به منظور افزایش تولید و سهم بازار و کسب رتبه اول در حوزه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای تجاری برای سال «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» خبر داد.

یکه زارع اضافه کرد: تولید کامیون «آریا» در بخش های باری و کمپرسی در دو تیپ نیمه سنگین و سنگین، اتوبوس های «12متری» و «مفصلی 18متری» با برند IKD به همراه تولید محصولاتی چون کامیون سنگین «سهند»، کشنده «دنیز»، کشنده «A7»، ون «برلیانس» و «پیکاپ» در برنامه تولید سال جاری نوید بخش سالی پر برکت برای شرکت ایران خودرودیزل است.

مدیرعامل ایران خودرودیزل ادامه داد: کامیون آریا و کمپرسی سهند در شهریورماه، کشنده A7 برای اوایل مهرماه، کشنده دنیز، ون برلیانس و پیکاپ در نیمه دوم امسال عرضه می شود. تولید اتوبوس های 12 و 18متری نیز آغاز شده است و به زودی شاهد عرضه آن خواهیم بود.

یکه زارع سهم بازار ایران خودرودیزل در کامیون های سنگین را 70 و در کشنده بیش از 20درصد اعلام کرد و گفت: با عرضه کشنده های «A7» و «دنیز» سهم بازارمان در بخش کشنده را حداقل به 30درصد خواهیم رساند.

وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه متاسفانه در برخورد با محصولات و خودروهای چینی دچار افراط و تفریط شده ایم، متذکر شد: چنانچه به عنوان همکار در کنار خودروسازان مطرح چینی فعالیت و همکاری مشترک داشته باشیم با آنها رشد خواهیم کرد در غیر این صورت ظرف چند سال آینده و از روی شکم سیری تحویلمان هم نمی گیرند.

مدیرعامل ایران خودرودیزل همچنین با اشاره به اینکه 78درصد اتوبوس مفصلی 18 متری این شرکت داخلی است، از کیفیت بالای این محصول و همچنین 400میلیون ریال ارزان تر بودن آن نسبت به مشابه چینی خبر داد.

یکه زارع با اشاره به اینکه این اتوبوس در یک پروژه 14ماهه به بار نشسته است، ادامه داد: امکانات این اتوبوس داخلی به مراتب از نمونه چینی آن بیشتر و بهتر است. همچنین باید بگویم که سال آینده 90درصد بازار اتوبوس های مفصل دار از آن ایران خودرودیزل خواهد بود.

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت ایران خودرودیزل منتهی به سال مالی 29اسفندماه 1390 با حضور بیش از 77 درصد از سهامداران، اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد این شرکت خودروسازی برگزار شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
یکه زارع
نظر بینندگان
اشکان بهبودی
vote
۱
vote
۱۳۹۴/۰۲/۲۹
سلام کمی دربارهی مشخصات داخلی ون برلیانس بیشتر توضیح دهید با نمایش عکس
رامین
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۱۰/۲۰
شماره ی شرکت با قیمت تشکر
مهدی
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۰/۱۷
اگر خدمات پس از فروش خوب باشد چین شم خوبه.بیچاره این چینیها.
محمد مهدی عسگری
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۰/۰۶
باسلام .من قبلا ون نارون شخصی داشتم راضی هم بودم از برلیانس خیلی خوشم امده ازکجا باید بخرم وایا شرایطی هم هست ممنون. پایدار باشید.
ابراهیم
vote
۳
vote
۱۳۹۱/۰۹/۲۶
راس میگه 100٪ MADE IN CHINA
داریوش
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۰۹/۱۸
بله 100 % چینی میباشد
كيوان
vote
۵
vote
۱۳۹۱/۰۶/۰۱
آيا ون برليانس هم چيني است؟
!
!
!