سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۳۹ | ۱۳۹۱/۰۵/۰۲
پایان مرداد آخرین مهلت تنظیم تاکسیمتر
۱۲:۳۹ | ۱۳۹۱/۰۵/۰۲
اجاره خودرو

پایان مرداد آخرین مهلت تنظیم تاکسیمتر

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: نصب برچسبهای نرخهای جدید کرایه های تاکسی طی 15 روز تا یک ماه دیگر به طور کامل به پایان می رسد و در حال حاضر نیز در پایانه های تاکسیرانی در خصوص نرخهای جدید اطلاع رسانی شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمد احمدی بافنده با اشاره به اینکه چاپ برچسبهای نرخهای کرایه تاکسی بلافاصله پس از ابلاغ مصوبه شورا آغاز شد گفت: پیش از این طرح اولیه برچسبها آماده شده بود و با اعلام نرخهای جدید تنها این ارقام در برچسبها اعمال می شود.

وی ادامه داد: برچسبهای موقت بر روی تاکسیهای خطی و گردشی نصب شده است و در پایانه ها نیز با نصب بنرهایی در خصوص تغییر نرخها به مسافران اطلاع رسانی می شود.

احمدی بافنده تاکید کرد: تاکسیهای پایانه ها، فرودگاه، راه آهن، گردشی و تلفنی از یکم تا سی ام مرداد ماه جاری می توانند به مراکز مشخص شده جهت تنظیم تاکسیمتر خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تنظیم تاکسیمترها به صورت رایگان انجام می شود به مهر گفت: تاکسیهای گردشی دارای تاکسیمترها آلما و دنا به دفتر منطقه 6 تاکسیرانی، تاکسیهای گردشی دارای تاکسیمتر عزم الکترونیک به دفتر تاکسیرانی منطقه 5، تاکسیهای ویژه راه آهن و پایانه ها دارای تاکسیمتر عزم الکترونیک به دفتر مستقر در راه آهن، تاکسیهای ویژه فرودگاه به دفتر شرکت تعاونی فرودگاه مهر آباد، تاکسیهای تلفنی به پایانه تاکسیرانی منطقه 3 از ساعت 8 تا 16 مراجعه کنند و همزمان برچسبهای جدید نرخها نیز بر روی شیشه جلوی خودروها نصب خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بافنده
نظر بینندگان
!
!
!