جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۰۷ | ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
جشنواره فروش ویژه خودروهای مینی در نمایندگی پرشیاخودرو
۱۱:۰۷ | ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
اجاره خودرو
فرصت کم نظیر برای طرفداران خودروهای مینی مهیا شد؛

جشنواره فروش ویژه خودروهای مینی در نمایندگی پرشیاخودرو

نمایندگی پرشیا خودرو کد 102 شریعتی به عنوان یکی از مجهزترین و بزرگترین نمایندگی های شرکت پرشیا خودرو، برای اولین بار در ایران از تاریخ 9 تا 14 مرداد ماه جاری اقدام به برگزاری جشنواره فروش ویژه خودروهای مینی کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده خدمات خودروهای ب ام و و مینی در ایران، برای اولین بار جشنواره فروش ویژه خودروهای مینی را در نمایندگی کد 102 این مجموعه واقع در خیابان شریعتی برگزار نموده است و علاقمندان به برند مینی می توانند با حضور در این جشنواره با بهترین شرایط نقد و اعتباری اقدام به خرید خودروهای مینی نمایند.

در این جشنواره امکان خرید اعتباری انواع خودروهای مینی با پیش پرداخت های30، 40، 50 و 60 درصد و با بازپرداخت طولانی مدت در اقساط 12 ،24 و 36 ماهه به انتخاب مشتری و برای همه خریداران فراهم است.

 

مینیعلاقمند می توانند جهت بازدید از خودروها موجود در جشنواره، در روزهای شنبه الی پنجشنبه (9 تا 14 مردادماه) از ساعت 8 الی 19 به محل نمایندگی 102 پرشیا خودرو واقع در خیابان شریعتی، پایین تر از خیابان بهار شیراز، نبش کوچه گوهر مراجعه نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 1885 نمایندگی کد 102 پرشیا خودرو شریعتی ارتباط برقرار نمایند.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!