جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۵ | ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
وضعیت خودروسازی كشور مطلوب نیست
۰۹:۴۵ | ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
اجاره خودرو

وضعیت خودروسازی كشور مطلوب نیست

پرشین خودرو: یك عضو كمیسیون صنایع و معادن با اعتقاد به وجود برخی سردرگمی‌ها در صنعت خودروسازی كشور گفت: مشكلات مالی مردم برای خرید خودرو در كنار عدم توانایی تامین قطعات و سردرگمی تصمیم‌گیران این صنعت باعث كاهش تولید خودرو شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، موید حسینی صدر با بیان اینكه خودروسازان با مشكلات همچون تامین قطات دست و پنجه نرم می‌كنند،‌ گفت: در حال حاضر دو شركت بزرگ خودروسازی كشور یعنی ایران‌خودرو و سایپا به دلیل كاهش كشش خرید بازار و همچنین تامین قطعات با مشكلاتی روبه‌رو هستند كه این عوامل بر تولید خودرو تاثیرگذار است.

وی با بیان اینكه وضعیت خودروسازی در كشور مطلوب نیست، گفت: اكنون سردرگمی در صنعت خودروسازی به چشم می‌خوردكه به نفع كشور نیست، باید مشكلات خودروسازان سروسامان یابد.

این عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس، ‌تحریم‌ها، گرانی و مشكلات مردم در خرید خودرو در كنار سردرگمی تصمیم‌گیرندگان این صنعت را به عنوان عوامل مهم كاهش تولید خودرو عنوان و تاكید كرد كه در حال حاضر آشفتگی در بازار خودرو مشاهده می‌شود.

حسینی صدر ادامه داد: از انجا كه صنعت خودروسازی فرصت‌های بسیار شغلی را برای مردم فراهم كرده است، مطمئنا بروز مشكل برای این صنعت به نفع كشور نخواهد بود لذا باید این وضعیت كاهش تولید خودرو سامان یابد.

وی در پایان با بیان اینكه استراتژی مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت در مورد تولید خودرو مشخص نیست، به ایسنا گفت: به نظر می‌رسد كه به تغییر استراتژی‌ها در این وزارت‌خانه حتی مسئولان عالی‌رتبه وزارت صنعت، معدن و تجارت دچار تردید شده‌اند كه این موضوع نتیجه جز سردرگمی در صنعت خودرو به دنبال نخواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!