شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۵۱ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۵
گزارش یک اتفاق خوب
۱۱:۵۱ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۵
اجاره خودرو
سجادی سکاندار ورزش ایران شد؛

گزارش یک اتفاق خوب

سید حمید سجادی هزاوه، زاده یکم فروردین سال 1348 ، تهران ، موفق ترین دونده استقامت تاریخ ایران که در دوران فعالیت خود اکثر سکو ها و رکورد های آسیا و المپیک را در نوردید ؛ با رای مجلس شورای اسلامی عهده دار سکانداری ورزش کشور شده است.

حمیدسجادی که در فاصله سال های 1988 تا 1991 مدال های رنگین و رکورد های بزرگی را برای مردم کشور در بازیهای آسیایی و المپیک بدست آورد ، سوابق مدیریتی طولانی و همچنین تدریس در دانشگاههای کشور را در کارنامه کاری خود دارد . اما او این بار در راس وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت تا اولین مدیری باشد که با دانش و تجربه عملی خود درسطوح قهرمانی ، مدیریت وزارتی را در دست بگیرد که برای کشور افتخار آفرین و مایه نشاط و امید مردم این سرزمین است.

دکتر سید حمید سجادی المپین نامدار ایرانی ، قطعا باعث تحول ورزش کشور خواهدشد ؛ چراکه همه پیشکسوتان ورزش کشور او را از نزدیک می شناسند. او با همه نامداران بزرگ عرصه ورزش کشور ارتباطی نزدیک دارد. نجابت ، منش و روش مدیریتی این وزیر نامدار ایرانی ، مدارا و تعامل است و قاطعیت و نبوغ او در کار ، آنهم با دانش آکادمیک و اشرافی که نسبت به کار خود دارد می تواند از او وزیری با کارنامه ای درخشان بسازد .

بی تردید جامعه ورزش ایران از اینکه مدیری با سابقه ورزش قهرمانی ، سکانداری این مجموعه بزرگ و حساس را در دست گرفته است ؛ خوشحال است. شاید دیگر وقت آن رسیده باشد تا در سطوح دیگر ورزش کشور ، هدایت سازمان ها و مراکز ورزشی بدست کسانی باشد که سالها برای سربلندی این سرزمین سختی ها کشیده اند و افتخار ها آفریده اند. فرصت بدهیم تا مسئولیت شکست یا پیروزی ورزش کشور به دست کسانی باشد که سرد و گرم این عرصه را چشیده اند و با تجربه و دانش خود می خواهند موانع و کاستی ها را از پیش روی ورزش این مرز و بوم بردارند. پس آمدن وزیری از جنس ورزش را پاس بداریم و به فال نیک بگیریم و همدل و هم جهت برای افتخار آفرینی جوانان کشور عزیزمان ایران در میادین جهانی از هیچ تلاشی دریغ ننماییم. بگذاریم تا آنطور که سجادی می خواهد ؛ صدای پای امید بیشتر از گذشته در میان مردمان این سرزمین شنیده شود.

یادداشت از پورعباس لنگرودی

اجاره ماشین عروس
!
!
!