دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۱ | ۱۳۹۱/۰۵/۰۴
فعالیت 11 هزار تاکسی در کرج
۱۱:۵۱ | ۱۳۹۱/۰۵/۰۴
اجاره خودرو

فعالیت 11 هزار تاکسی در کرج

پرشین خودرو: مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرستان کرج از فعالیت 11 هزار تاکسی در کرج خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از فارس، کریم افشار در این شهرستان اظهار داشت: با توجه به افزایش هزینه‌های حمل و نقل در کشور و همچنین افزایش حجم ترافیک‌، بخش زیادی از مردم برای انجام سفرهای درون شهری به سمت استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی سوق پیدا کرده‌اند.

وی تصریح کرد: در این میان نقش رانندگان زحمت‌کش تاکسیرانی در انتقال مسافران بسیار مهم ارزیابی می‌شود و حجم اصلی ترددهای درون شهری با استفاده از تاکسی صورت می‌گیرد.

مدیرعامل تاکسیرانی کرج افزود: همچنین با افزایش جمعیت در کلانشهرهای کشور از جمله مرکز استان البرز،‌ ما شاهد افزایش چشم‌گیر ترددهای درون شهری هستیم که بر این اساس ضرورت ترمیم و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه تاکسی‌ها را بیش از گذشته احساس می‌شود.

فعالیت 11 هزار تاکسی در کرج

افشار در بخش دیگری از سخنان خود به توان تاکسیرانی کرج اشاره کرد و گفت: آمارهای بی‌نظیری در این زمینه در دست است که توجه به آنها نشان دهنده حجم بالای خدماتی است که تاکسیرانی کرج و رانندگان خدوم تاکسی به مردم ارائه می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود 11 هزار تاکسی در کرج فعال بوده و در حمل و نقل مسافر نقش ایفا می‌کنند.

مدیرعامل تاکسیرانی کرج ادامه داد: از سوی دیگر بر اساس آخرین‌ آمارها روزانه حدود یک میلیون و 500 هزار سفر درون شهری به وسیله تاکسی در مرکز استان البرز انجام می‌شود که نشان دهنده خدمات‌رسانی هر تاکسی به 135 نفر است.

افشار متذکر شد: با توجه به استقبال بسیار بالای مردم کرج از تاکسی‌ها برای انجام سفرهای درون شهری، نیازمند توسعه کمی و کیفی خدمات به مردم هستیم.

این مسئول اذعان داشت: اگر چه از نظر کیفی و میانگین سنی تاکسی‌های فعال در کرج، ما وضعیت خوبی داریم، با این وجود حجم خدمات‌رسانی در این بخش به نحوی است که باید برای رسیدن به نقطه استاندارد امکانات و تجهیزات تاکسیرانی در کرج به روز شود که برنامه‌هایی در این زمینه از سوی تاکسیرانی در دست انجام است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تاکسی رانی
نظر بینندگان
!
!
!