سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۱ | ۱۳۹۱/۰۵/۰۴
عرضه سوخت یورو4 از پایان شهریورماه
۱۲:۵۱ | ۱۳۹۱/۰۵/۰۴
اجاره خودرو

عرضه سوخت یورو4 از پایان شهریورماه

پرشین خودرو: معاون اجرایی مدیرعامل و مدیر HSE شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، از توزیع بنزین یورو 4 و یورو 5 تا پایان شهریورماه امسال در كلان شهرها و تا پایان امسال در تمامی مراكز استان های كشور خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، اصغر رمضانی روز چهارشنبه درحاشیه بیست و سومین جلسه كمیته تخصصی محیط زیست به خبرنگاران گفت: درزمان حاضر بنزین یورو4 و یورو 5 كه سوخت پاك نامیده می شود و كیفیت بسیار بالایی دارد در پالایشگاه های تهران و اراك تولید می شود و تا یك ماه آینده روزانه 21 میلیون لیتر بنزین یورو4 و یورو 5 در چرخه سوخت خودروها قرار می گیرد.

وی با بیان اینكه علت عمده آلودگی ناشی از خودروها، كیفیت پایین سوخت مصرفی آنها است اظهار كرد: با تولید سوخت پاك شاهد كاهش آلاینده های هوا و حفاظت هر چه بیشتر از محیط زیست خواهیم بود.

معاون اجرایی مدیرعامل شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، از بهره برداری فاز نخست پالایشگاه خلیج فارس تا اردیبهشت ماه سال آینده خبرداد و گفت: این شركت در سال تولید ملی و حمایت از كار و سرمایه ایرانی، تولید فرآورده های نفتی در پالایشگاه ها را افزایش داده و جلساتی نیز با انجمن سازندگان داخلی در راستای ساخت قطعات مورد نیاز صنعت نفت برگزار كرده است.

رمضانی، تولید انواع كاتالیزها، ساخت انواع توربوپمپ ها، ولو و مبدل ها را از دستاوردهای برگزاری این جلسات و حاصل كار ایرانی عنوان كرد.

وی با بیان اینكه بسیاری از پالایشگاه های كشور دارای لوح صنعت سبز از سوی سازمان حفاظت از محیط زیست كشور هستند، به آلاینده نبودن پالایشگاه ها تأكید كرد و گفت: رعایت مسائل زیست محیطی یكی از اولویت های اصلی این شركت است كه در این راستا، سیستم برخط پایش خروجی و كنترل ورود آلاینده های زیست محیطی در تأسیسات نفتی شركت مورد استفاده قرار گرفته است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
یورو4
نظر بینندگان
!
!
!