شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۲۶ | ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
بارش پراکنده باران در برخی استان‌ ها / وضعیت آب و هوا اعلام شد
۰۹:۲۶ | ۱۴۰۰/۰۷/۰۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

بارش پراکنده باران در برخی استان‌ ها / وضعیت آب و هوا اعلام شد

از روز شنبه در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دما بین شش تا 10 درجه و روزهای یکشنبه و دوشنبه در شمال‌ شرق کشور کاهش دما بین 9 تا 12 درجه پیش‌بینی می‌ شود.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز در شرق هرمزگان، جنوب‌ شرق کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد شدید موقت و در برخی نقاط استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

از بعدازظهر امروز و طی روز شنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ می‌دهد.

روز شنبه در جنوب سیستان‌وبلوچستان و شرق هرمزگان نیز رگبار پراکنده، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود. یکشنبه در مازندران ،گلستان و برخی نقاط خراسان شمالی، هرمزگان، رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و دوشنبه در برخی نقاط گیلان و مازندران بارش پراکنده رخ خواهد داد.

شنبه و یکشنبه در اردبیل و سواحل دریای خزر کاهش دما بین شش تا 10 درجه و یکشنبه و دوشنبه در شمال شرق کشور کاهش دما حدود 9 تا 12 درجه رخ خواهد داد.

آسمان تهران صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود . بیشترین دمای تهران به 33 و کمترین آن به 24 درجه می رسد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!