سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۲۰:۴۶ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
خضری مدیر عامل بهمن دیزل و محمدی مدیرعامل سیبا موتور شد
۲۰:۴۶ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۵
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

خضری مدیر عامل بهمن دیزل و محمدی مدیرعامل سیبا موتور شد

طی حكمی از سوی مدیرعامل گروه بهمن، مهندس حسین خضری به سمت مدیرعامل شركت بهمن دیزل و مهندس محمد محمدی به سمت مدیرعاملی سیبا موتور منصوب شدند.

به گزارش پرشین خودرو، مراسم تودیع مدیرعامل پیشین و معارفه مدیرعامل جدید شركت های سیبا موتور و بهمن دیزل با حضور جمعی از مدیران ارشد گروه بهمن برگزار شد.

حسین خضری با مدرك كارشناسی مهندسی مكانیك گرایش طراحی جامدات، 27 سال سابقه فعالیت در صنعت خودرو را دارد. وی پیش از این به مدت 10 سال مدیرعامل شركت سیبا موتور بوده است. در سوابق كاری خضری، مدیرعاملی شركت ایران دوچرخ، عضویت در هیئت مدیره شركت بهمن دیزل، عضویت در هیئت مدیره شركت سیمان غرب و عضویت در هیئت مدیره شركت بهمن لیزینگ به چشم می خورد.

گفتنی است مدیرعامل جدید بهمن دیزل از تجربیات خوبی در صنعت خودرو برخوردار است و تمام سطوح كارشناسی و مدیریتی در این صنعت را طی كرده و دوران موفقیت آمیزی در شركت سیباموتور داشته است و با وجود تحریم ها از شركت سیبا موتور یک شرکت سود ده ساخته كه نشان از توانمندی بالای وی است.

 

خضریمحمدی با بیش از 30 سال سابقه در صنعت و تحصیلات مهندسی صنایع با گرایش مدیریت سیستم و بهره وری از دانشگاه تربیت مدرس، از سال 1370 جذب كارخانه موتورسازی ایران خودرو شد و پس از مدتی در سمت مدیر كارخانه موتورسازی به فعالیت خود ادامه داد.

او پس از پیوستن به گروه سایپا در سال 1381 در سمت قائم مقام اجرایی مدیرعامل مگاموتور فعالیت كرد. از دیگر مسئولیت‌های وی می توان به عضویت در هیات مدیره شركت مگاموتور، شتابكار، كیان خودرو، نصیرماشین، نساجی ایران (تبریز) و آهنگری تراكتورسازی تبریز، مدیر عامل ساپکو، معاون ساخت شرکت مهندسی و توسعه و ساخت واگن های مسافری ره نورد از شرکت های ایدرو و رئیس هیئت مدیره واگن پارس اشاره كرد.

محمدی که پیش از این سکاندار شرکت بهمن دیزل بود، جایگزین حسین خضری در شرکت سیبا موتور شده است.

!
!
!