شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۰۶ | ۱۳۹۱/۰۵/۰۸
چند درصد تاکسی ها بیمه بدنه دارند؟
۱۶:۰۶ | ۱۳۹۱/۰۵/۰۸
اجاره خودرو

چند درصد تاکسی ها بیمه بدنه دارند؟

پرشین خودرو: مدیرعامل اتحادیه‌ تعاونی‌های تاكسیرانی كشور تحت پوشش قرار گرفتن رانندگان تاكسی از خدمات بیمه‌ای را یك نیاز ضروری دانست و از فراهم كردن امكان تقسیط بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو برای رانندگان خبر داد.

به گزارش «پشین خودرو» به نقل از ایسنا، محمد مهدی تیموری اظهار كرد: در حال حاضر بیش از یكصد هزار راننده تاكسی در تهران مشغول فعالیت هستند اما كمتر از 10 درصد آنها از بیمه بدنه استفاده می‌كنند؛ از این رو برای بهره‌مندی رانندگان تاكسی از مزایای بیمه بدنه و شخص ثالث امكان تقسیط بیمه را برای آنها فراهم كرده‌ایم.

وی ادامه داد: پیرو تفاهم‌نامه‌ای كه با بانك توسعه تعاون منعقد كردیم، صدور تاكسی كارت‌های تعاون پیش‌بینی شد؛ به این نحو كه در فاز اول برای دو هزار راننده كارت صادر شده و از مبلغ 500 هزار تومان تا یك میلیون و 500 هزار تومان در آنها شارژ می شود.

تیموری افزود: رانندگان می توانند با استفاده از تاكسی‌ كارت‌های تعاون، ضمن تامین كالاهای مورد نیاز خود با مراجعه به مراكزی كه از سوی اتحادیه اعلام شده است نسبت به پرداخت اقساط بیمه اقدام كنند.

بر اساس اعلام مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های تاكسیرانی كشور، رانندگان تاكسی در تهران می توانند جهت بهره‌مندی از بیمه شخص ثالث یا بدنه به دفتر اتحادیه در میدان نبوت مراجعه و از طریق فروشگاه تامین قطعات و لوازم یدكی واقع در بلوار ابوذر برای دریافت تاكسی كارت تعاون ثبت‌نام كنند.

تیموری در عین حال به آمادگی برخی از شعب بانك توسعه تعاون برای صدور كارت‌های اعتباری مذكور و واگذاری آن به متقاضیان اشاره كرد و از ایجاد تعمیرگاهها و مراكز امداد خودرو در آینده نزدیك خبر داد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تاکسی ها
نظر بینندگان
!
!
!