جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۴۷ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
نمایش خودرو FMC T5 در كارخانه فرداموتورز
۱۳:۴۷ | ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
اجاره خودرو
با حضور عاملیت‌ های مجاز انجام شد؛

نمایش خودرو FMC T5 در كارخانه فرداموتورز

در هفته‌ ای كه گذشت صنعت خودرو ایران شاهد معرفی یك محصول جدید بود، فردا موتورز در مراسمی با حضور عاملیت‌های مجاز این شركت از محصول جدید خود یعنی خودرو FMC T5 رونمایی كرد.

به گزارش پرشین خودرو، فردا موتورز پیش از این و طی مراحل مختلف از ورود كراس اووری جدید به سبد محصولات خود خبر داده بود.

 

نمایش خودرو FMC T5 در كارخانه فرداموتورز


سرانجام چهارشنبه هفته گذشته در محل كارخانه این گروه خودروسازی در شهر سمنان گروهی از كاركنان و عاملیت‌های مجاز این خودروسازی شاهد رونمایی FMC T5 بودند.

 

نمایش خودرو FMC T5 در كارخانه فرداموتورزاز آنجا كه فرآیند تولید محصول جدید فردا موتورز آغاز شده است، طی این مراسم علاوه بر معرفی این محصول، عاملیت‌های مجاز فردا موتورز از خط تولید این خودروسازی نیز بازدید كرده و در انتها FMC T5 را در محوطه تست كارخانه، بررسی كردند.

 

نمایش خودرو FMC T5 در كارخانه فرداموتورزدر این مراسم مدیران فردا موتورز از اعلام قیمت و آغاز برنامه فروش این محصول همزمان با رونمایی عمومی FMC T5 خبر دادند.

 

نمایش خودرو FMC T5 در كارخانه فرداموتورزبراساس كاتالوگ منتشر شده از سوی فردا موتورز، FMC T5 از موتور 1.5 لیتر توربوشارژر میتسوبیشی قدرت می گیرد و از امكاناتی نظیر سقف پانورامای قابل تنظیم برقی، شش ایربگ، سیستم حفظ تعادل، ترمز ضدقفل، هشدار رانندگی بین خطوط، سیستم مولتی مدیا با مانیتور 12 اینچ لمسی HD و ... بهره می گیرد كه نشان از توان بالای این خودرو در رقابت با خودروهای روز و لوكس بازار دارد.

 

کارخانه فرداموتورز


 

اجاره ماشین عروس
!
!
!