پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۰۱ | ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
جریمه 421 میلیونی قاچاقچیان گازوئیل
۱۶:۰۱ | ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
اجاره خودرو

جریمه 421 میلیونی قاچاقچیان گازوئیل

پرشین خودرو: توسط تعزیرات حکومتی قاچاقچیان به پرداخت 421 میلیون ریال جریمه برای عرضه خارج از شبکه نفت و گاز در کرمان محکوم شدند.

به گزارش «پرشین خودرو»، طی بازرسی ماموران شهرستان رفسنجان از یک دستگاه کشنده بنز اسکور ال‌اس، 94 بشکه نفت گاز کشف و پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شد.

این پرونده بعد از سیر قانونی در شعب اداره کل تعزیرات حکومتی و محرز شناخته شدن اتهام، متهم به پرداخت 100 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم و ضبط کالای مکشوفه با کیفیت تحویل به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه که توسط اجرای احکام در مرحله اجرا است.

بنابراین گزارش، بیش از 321 میلیون ریال جریمه برای عرضه خارج از شبکه نفت گاز مقرر شد.

طی بازرسی ماموران انتظامی شهرستان بم از دستگاه نفتکش، 27 هزار و 400 لیتر نفت گاز کشف و پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و به منظور رسیدگی به تعزیرات حکومتی شهرستان بم ارسال شد.

این پرونده پس از سیر مراحل قانونی در شعب اداره کل تعزیرات استان کرمان و محرز شناخته شدن اتهام به پرداخت 321 میلیون و 402 هزار ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم و ضبط کالا مکشوفه با کیفیت تحویل به شرکت پخش فراورده های نفتی ناحیه که توسط اجرای احکام در مرحله اجرا است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قاچاق سوخت
نظر بینندگان
!
!
!