دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۰ | ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
تاکسی های بندرعباس جای پارک ندارند
۰۹:۵۰ | ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
اجاره خودرو

تاکسی های بندرعباس جای پارک ندارند

پرشین خودرو: نایب رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: شورای شهر بندرعباس طرح افزایش نرخ کرایه تاکسی ها را تصویب کرد اما با توجه به دستور وزارت کشور مبنی بر عدم افزایش نرخ کرایه تاکسی این طرح اجرایی نشد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از مهر، عبدالله آبسواران در مراسم راه اندازی طرح نوسازی و توسعه ناوگان حمل و نقل شهری بندرعباس بیان کرد: با توجه به شرایط شهر بندر عباس طرح توسعه ی ناوگان حمل و نقل شهری تاکسی رانی یک طرح کاربردی محسوب و باید این طرح به صورت گسترده افزایش یابد. امیدواریم با توجه به شرایط اب و هوایی شهر بندرعباس همه تاکسی ها به این طرح بپیوندد تا با حل مشکلات رانندگان و حمل و نقل شهری، رضایت شهروندان جلب شود.

نایب رئیس شورای شهر بندرعباس در ارتباط با افزایش کرایه تاکسی ها تصریح کرد: شورای شهر بندرعباس با توجه به مشکلات رانندگان و شرایط شهر بندرعباس با بررسی کامل طرح افزایش نرخ کرایه تاکسی ها را تصویب کرد اما با توجه به دستور وزارت کشور مبنی بر عدم افزایش نرخ کرایه تاکسی این طرح اجرایی نشد.

وی با بیان اینکه در راستای حمایت از رانندگان تاکسی با شهرداری باید امکانات جلب رضایت رانندگان تاکسی را مانند بیمه خرید قطعات به نرخ تعاونی و تعمیرگاه را هر چه سریعتر پیش بینی کند، یکی از مشکلات تاکسیران ها را نبودن محلی مناسب برای پارک تاکسی ها دانست و تصرح کرد: شهرداری باید با در نظر گرفتن زمین یا مکانی خاص این مشکل را برطرف کند. در خصوص ماشین های شخصی نیز با هماهنگی راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی این مشکل در حال بررسی و در دست اقدام است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پارک
نظر بینندگان
!
!
!