چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
جنرال موتورز فعلا دست نگه می دارد
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
اجاره خودرو
برای اخراج کارگران برزیلی

جنرال موتورز فعلا دست نگه می دارد

پرشین خودرو: شرکت خودروسازی جنرال موتورز آمریکا و نمایندگان اتحادیه کارگران در برزیل اواخر روز شنبه برای به تأخیر انداختن حذف هزار و هشتصد و چهل فرصت شغلی در کارخانه ای در ایالت سائوپائولوی برزیل دست کم تا ماه نوامبر به توافق رسیدند.

به گزارش «پرشین خودرو»، یک نماینده اتحادیه پس ار برگزاری نه ساعت گفتگو میان نمایندگان اتحادیه، مقامات جنرال موتورز و مقامات دولتی در گفتگو با خبرگزاری فرانسه گفت: ما برای به تأخیر انداختن اخراج هزار و هشتصد و چهل کارگر به توافق رسیدیم.

اتحادیه کارگران اعلام کرد علاوه بر این و بر اساس توافق حاصله قرارداد نهصد و هشتاد کارگر خط تولید تا ماه نوامبر ادامه خواهد داشت. بدین ترتیب خط تولید جنرال موتورز دست کم تا ماه نوامبر و با نهصد کارگر به کار خود ادامه خواهد داد.

گفتگوها درباره آینده خط تولید پس از ماه نوامبر بین اتحادیه کارگران و مقامات جنرال موتورز ادامه خواهد یافت.

کارگران جنرال موتورز در روزهای اخیر چندین بار تظاهرات و اعلام کردند امیدوارند کاهش گسترده فرصت های شغلی در کارخانه جنرال موتورز در سائو خوزه دوس کامپوس متوقف شود. این مجتمع هشت کارخانه و در مجموع هفت هزار و پانصد کارگر دارد.

اتحادیه کارگران اعلام کرد مدیریت جنرال موتورز تمایل خود را برای تعطیلی خط تولید که تقریبا تولید مدل های زفیرا، ماریکا و کورسا را متوقف کرده اعلام کرده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از سائوپائولو، شرکت جنرال موترز نیز اعلام کرد به سبب تعدیل ساختار قصد سرمایه گذاری جدید در سائو خوزه دوس کامپوس را ندارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
جنرال موتور
نظر بینندگان
!
!
!