چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
موافقت شورای پول و اعتبار با ارائه وام به خودروسازان
۱۵:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
اجاره خودرو
مجلسیان خواستار شدند

موافقت شورای پول و اعتبار با ارائه وام به خودروسازان

پرشین خودرو: ارسلان فتحی‌پور و رضا رحمانی رؤسای كمیسیون‌های اقتصادی و صنایع مجلس خواستار موافقت شورای پول و اعتبار با تخصیص اعتبار 2000 میلیارد تومانی مصوب هیئت وزیران به صنایع خودروسازی و قطعه‌سازان شدند.

به گزارش «پرشین خودرو»، ارسلان فتحی‌پور نماینده مردم كلیبر و هوراند و رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اختصاص 2000 میلیارد تومان به حوزه صنعت كه مختص خودروسازان و قطعه‌سازان است، گفت: شورای پول و اعتبار در جلسه بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) با تخصیص اعتبار 2000 میلیارد تومانی به خودروسازان و قطعه‌سازان كه با مشكل جدی روبه رو هستند، موافقت كنند.

وی در ادامه تصریح كرد: در صورتیكه شورای پول و اعتبار با این تصمیم موافقت نكند شاهد ركود اقتصادی خواهیم بود و كارخانجات قطعه‌ و خودروسازی كه ماشین آلات سبك و سنگین را تحت پوشش دارند، تعطیل خواهند شد.

فتحی‌پور همچنین خاطرنشان كرد: به عنوان رئیس كمیسیون اقتصادی به شورای پول و اعتبار توصیه می‌كنم با اختصاص 2 هزار میلیارد تومان به خودروسازان موافقت كنند تا شاهد تعطیلی این كارخانه‌ها نباشیم.

همچنین رضا رحمانی رئیس كمیسیون صنایع و معادن مجلس خواستار اختصاص اعتبار 2 هزار میلیارد تومانی به قطعه‌سازان شد و به باشگاه خبرنگاران گفت: اگر تسهیلات مربوط به خودروسازان و قطعه‌سازان در جلسه امروز شورای پول و اعتبار تصویب نشود این صنعت با مشكل جدی مواجه خواهد شد. وی در ادامه افزود: نباید اجازه دهیم صنعتی با این وسعت و اهمیت صرفا به دلیل برخی تصمیمات نادرست به تعطیلی كشیده شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تسهیلات
نظر بینندگان
!
!
!