سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۶ | ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
جای خالی برچسب کرایه بر روی تاکسیها
۱۵:۳۶ | ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
اجاره خودرو

جای خالی برچسب کرایه بر روی تاکسیها

پرشین خودرو: قیل و قال کرایه های تاکسی و تعیین نرخ آنها تا 5 ماه پیش نقل هر مجلسی بود.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، خیلی ها از بلاتکلیفی آن خسته شده بودند اما با عنایت مسئولان شورای شهر بالاخره در نیمه های سال و 2 هفته پیش کرایه های تاکسی افزایش پیدا کرد و هر چند با تعجب بسیاری از مردم در مورد درصدهای مختلف افزایش این نرخ ها رو به رو شد اما در نهایت به نتیجه رسید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران حالا که نرخ های جدید تصویب شده است و به مرحله ی اجرا در آمده اما مشکل جدیدی پیش روی رانندگان تاکسی و شهروندان قرار گرفته است و آن جای خالی برچسب کرایه ها بر روی شیشه تاکسی هاست.

در طول 2هفته گذشته سوار هر تاکسی می شویم در کمال تعجب می بینیم که برچسب های قدیمی کرایه ها کنده شده و به جای نصب برچسب های جدید کاغذهایی با دستخط راننده یا تایپ شده به شیشه چسبانده شده که نرخ های جدید را اعلام می کند.

در صحبتی که با رانندگان چند تاکسی در نقاط مختلف تهران داشتیم سعی کردیم ته و توی این قضیه را دریابیم.

یکی از رانندگان خط ونک ولیعصر می گوید: تاکسیرانی مناطق به تمامی خطوط اعلام کرده اند که بر چسب های قدیمی را بکنیم و تا چاپ برچسب های جدید با دستنویسی نرخ ها را به اطلاع مردم برسانیم.

این وضعیت در تمام خطوط تاکسیرانی تهران صادق است.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی تهران محمد احمدی بافنده در توضیح این مطلب گفت: دلایل تاخیر در چاپ و انتشار برچسب های کرایه تاخیر در تصویب نرخ کرایه هاست و تا 2 روز آینده این برچسب ها آماده و در اختیار رانندگان قرار می گیرد.

اما این تاخیر 20 روزه مشکلات زیادی را برای شهروندان هم به وجود آورده اند از جمله اینکه بسیاری از مسافران به صحت و سقم کرایه ها اطمینان ندارند.

یکی از مسافران این تاکسی ها می گوید: در طول مسیر مسافری که 100 تا 200 تومان اضافه به راننده می دهد معمولا بقیه پول را پس نمی گیرد و اعتراض هم نمیشود کرد چون در جواب راننده می گوید کرایه گران شده.

احمدی بافنده در پاسخ به این مشکل بیان کرد از شهروندان می خواهیم که در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف در اخذ کرایه ها تماس بگیرند تا ما نیز در اسرع وقت با راننده ی خاطی برخورد کنیم.

اما آیا بهتر نیست به جای به دردسر انداختن شهروندان برای تماس با 1888 (که البته بعضی اوقات هم جوابگو نیست) برچسبها را به موقع چاپ و در اختیار تاکسیرانان قرار دهیم تا این مشکلات هم از بین برود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کرایه
نظر بینندگان
!
!
!