یكشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۷ | ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
 بازسازی 50 اتوبوس شهری در قزوین
۰۹:۴۷ | ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
اجاره خودرو

بازسازی 50 اتوبوس شهری در قزوین

پرشین خودرو: با اختصاص اعتبار 30 میلیارد ریال، 50 دستگاه اتوبوس شهری در قزوین بازسازی شد و تا پایان امسال نوسازی 50 دستگاه دیگر نیز آغاز می‌شود.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، محمد حسن ایرانخواه، مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی قزوین افزود: در دولت نهم و دهم در مجموع 140 دستگاه اتوبوس به متقاضیان واگذار شد که عمر آنها کمتر از 10 سال است.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر در شهر قزوین 183 دستگاه سایبان (ایستگاه معمولی اتوبوس) راه‌اندازی شده و تعداد 9 ایستگاه مکانیزه نیز در برخی مناطق راه‌اندازی شده است.

ایرانخواه با بیان اینکه برای تجهیز و راه‌اندازی هر ایستگاه مکانیزه بیش از 50 میلیون تومان هزینه شده است، تصریح کرد: تا پایان سال نیز سه ایستگاه مکانیزه اتوبوس در شهر قزوین نصب و راه‌اندازی خواهد شد.

این مسوول یادآور شد:‌ در ایستگاه‌های مکانیزه اتوبوسرانی شهر قزوین سیستم‌های گرمایش، سرمایش، تلویزیون، خودپرداز هم پیش‌بینی و نصب شده که رضایت مردم و مسافران را فراهم کرده است.

مسعود نصرتی، شهردار قزوین نیز با اشاره به دستاورد‌های خوب و خدمات شهرداری قزوین به شهروندان در حوزه حمل‌و‌نقل و ترافیک گفت: در حال حاضر با بازسازی ناوگان‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی و ساخت ایستگاه‌های مدرن شهری و راه‌اندازی خطوط جدید توانسته‌ایم خدمات مناسبی به مردم ارائه کنیم.

وی افزود: ایجاد خطوط ویژه دوچرخه در شهر، هوشمند‌سازی چراغ‌های راهنمایی، اجرای اصلاحات هندسی ترافیکی، نصب تابلوهای راهنمای مسیر و آغاز اجرای طرح پارک ترافیک از سایر اقدامات قابل‌توجه حوزه حمل‌و‌نقل و ترافیک از ابتدای

سال‌جاری است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
اتوبوسراني
نظر بینندگان
!
!
!