چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۹:۳۴ | ۱۴۰۱/۰۴/۱۲
شعبه بندرعباس ISQI افتتاح شد
۱۹:۳۴ | ۱۴۰۱/۰۴/۱۲
اجاره خودرو
به‌منظور توسعه جغرافیایی فعالیت‌ها و تمرکز زدایی ISQI؛

شعبه بندرعباس ISQI افتتاح شد

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در راستای گسترش فعالیت ها و توسعه خدمات بازرسی و کیفی سازی فرآیندهای واردات و صادرات شعبه دیگری را در بندر عباس افتتاح کرد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت بازرسی کیفیت با سابقه چندین ساله در‌ حوزه بازرسی کیفیت کالاهای مختلف از خودرو، لوازم خانگی، آسانسور، مخازن سی ان جی، تجهیزات تفریحی و ... در راستای گسترش فعالیت ها و خدمات خود امروز شعبه دیگری را در شهر بندر عباس و در کنار بزرگترین گمرک کشور با حضور با حضور نمایندگان اداره کل استاندارد استان هرمزگان، اتاق اصناف، اتاق بازرگانی، سازمان تنظیم‌مقررات رادیویی استان هرمزگان افتتاح کرد تا در‌ عرصه نظارت و بازرسی بر کیفیت کالاهای ورودی و خروجی کشور در این گمرک به عنوان یکی از بازوهای اجرایی سازمان استاندارد و وزارت صمت فعالیت و همکاری داشته باشد.

 

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد این شعبه در راستای برنامه های کلان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق با هدفگذاری های صورت گرفته برای رسیدن به برنامه های توسعه ای ۱۴۰۴ برای گسترش فعالیت ها و ارائه خدمات نظارتی و مشاوره ای و همچنین تمرکز زدایی از تهران با استانداردهای بالای ارگونومی، انسانی و محیط کار صورت گرفته و افتتاح شعب دیگر این شرکت در شهرهای دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.

افتتاح این شعبه در بندر عباس ضمن نزدیکی با بزرگترین گمرک کشور برای ارائه خدمات بازرسی و سنجش کیفیت کالا و خدمات ، اشتغالزایی مناسبی را هم در‌ منطقه و در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت ایجاد خواهد کرد.
حضور شرکت بازرسی و کیفیت ایران در کنار بزرگترین گمرک کشور می تواند زمینه را برای کنترل هرچه بیشتر کیفیت کالاهای وارداتی و همچنین نظارت بیشتر بر کیفیت و استاندارد کالاهای صادراتی به کشور های هدف را فراهم کند.

!
!
!