دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
واژگونی مرگبار اسكانیا در آزادراه قزوین
۱۱:۵۷ | ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
اجاره خودرو

واژگونی مرگبار اسكانیا در آزادراه قزوین

پرشین خودرو: معاون عملیات پلیس‌راه كشور از ترافیك نیمه سنگین در محورهای منتهی به شهرستان‌های زلزله‌زده خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ صمد اسفندیاری با بیان اینكه شب گذشته ترافیك سنگینی در محورهای منتهی به مناطق زلزله‌زده اهر و ورزقان وجود داشت گفت: این ترافیك به دلیل حجم خودروهای امدادی و مردمی ایجاد شده بود.

وی با بیان اینكه بر اساس آخرین آمار امروز محورهای منتهی به شهرستان‌های اهر و ورزقان ترافیك نیمه سنگین است گفت: این ترافیك به علت حضور خودروهای امدادی و مردمی ایجاد شده است.

معاون عملیات پلیس‌راه كشور همچنین در تشریح مهمترین تصادفات شبانه‌روز گذشته به واژگونی یك دستگاه مینی‌بوس فیات در محور تبریز به آزادشهر در استان آذربایجان‌شرقی اشاره كرد و گفت: در این حادثه كه به دلیل بروز نقص فنی در وسیله نقلیه رخ داد، هشت تن مجروح شدند.

وی همچنین به برخورد خونین یك دستگاه كمپرسی بنز با سمند در محور ساری به قائم‌شهر در استان مازندران اشاره كرد و گفت: در این حادثه كه به علت ناتوانی راننده در كنترل وسیله نقلیه از جانب راننده كمپرسی بنز رخ داد چهار تن جان خود را از دست دادند.

اسفندیاری همچنین در ادامه مهمترین تصادفات شبانه‌روز گذشته به واژگونی یك دستگاه اتوبوس اسكانیا در كیلومتر 60 آزادراه قزوین به زنجان اشاره كرد و گفت: در این حادثه كه به علت عدم‌توجه به جلو راننده رخ داد یك تن كشته و 4 تن مجروح شدند.

برچسب ها:
واژگونی
نظر بینندگان
!
!
!