سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
اختلال در سامانه هوشمند بنزین
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
اجاره خودرو

اختلال در سامانه هوشمند بنزین

پرشین خودرو: سرپرست شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از توزیع و عرضه گسترده بنزین، گازوئیل و گازمایع در مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: قطع برق منجر به اختلالاتی در سامانه هوشمند سوخت شده است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از مهر، جلال الدین مراد درباره مهمترین اقدامات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای سوخت رسانی به مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی، گفت: در ساعات اولیه پس از وقوع حادثه بلافاصله تمامی نیروهای ستادی و عملیاتی شرکت ملی پخش نفتی به حالت آماده باش در آمده اند.

سرپرست شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه شب گذشته چندین دستگاه نفتکش جاده پیما حامل فرآورده‌های نفتی همچون بنزین، گازوئیل و گازمایع به مناطق زلزله زده و ستاد بحران اعزام شده است، تصریح کرد: در حال حاضر مشکلی در تامین سوخت مایع مردم به ویژه گازمایع برای پخت و پز در مناطق زلزله زده وجود ندارد.

این مقام مسئول با اشاره به توزیع گسترده کپسول‌های حاوی گازمایع در مناطق زلزله زده، بیان کرد: هم اکنون هیچگونه مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز خودروهای امدادی، نجات و سایر وسایل نقلیه در این مناطق حادثه دیده وجود ندارد.

وی همچنین ییکی از دلایل اختلال در سامانه هوشمند سوخت جایگاه‌ها پس از وقوع زلزله را قطعی برق عنوان کرد و افزود: هم اکنون مشکلات سامانه هوشمند به طور کامل مرتفع شده است و اختلالی در سوخت رسانی در جایگاه‌های بنزین و گازوئیل وجود ندارد.

مراد با بیان اینکه زلزله به هیچ یک از تاسیسات توزیع و عرضه سوخت آسیبی نرسیده است، تاکید کرد: در حال حاضر تمامی جایگاه‌های سوخت، فروشندگی های سیار و روستایی اقدام به عرضه فرآورده‌های نفتی به مردم می کنند.

زمین لرزه ای به بزرگی 6.2 ریشتر ساعت 16:53 دقیقه روز شنبه 21 مرداد ماه با مرکزیت اهر در آذربایجان شرقی به وقوع پیوست و زلزله دیگری نیز به بزرگی 6 ریشتر ساعت 17:04 دقیقه در ورزقان آذربایجان شرقی گزارش شده است.

زلزله عصر روز شنبه در آذربایجان شرقی در شهرستانهای شهرستانهای اهر، هریس و ورزقان و کلیبر تاکنون 250 کشته و بیش از دو هزار مجروح برجا گذاشته است.همچنین تاکنون 15 پس لرزه در مناطق زلزله‌زده ثبت شده که بیشتر در ورزقان بوده است.

برچسب ها:
هوشمند بنزین
نظر بینندگان
!
!
!