جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۰۶ | ۱۴۰۱/۰۵/۱۰
تجهیز تمامی اتوبوس های سفر اربعین به سیستم سرمایشی
۱۱:۰۶ | ۱۴۰۱/۰۵/۱۰
اجاره خودرو
مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران خبر داد:

تجهیز تمامی اتوبوس های سفر اربعین به سیستم سرمایشی

مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: با توجه به گرمای شدید هوا، تدبیر شد تمامی اتوبوسهای سفر اربعین امسال به سیستم سرمایش مجهز باشند.

به گزارش پرشین خودرو، بهرام نکاحی، با بیان این مطلب در جلسه ستاد اربعین شهرداری تهران، فلسفه حضور اتوبوسرانی در كشور عراق را رفاه بیشتر زائران در تشرف به این زیارت ماندگار عنوان كرد.

وی در ستاد اربعین شهرداری تهران از افزایش ظرفیت های امسال خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) خبر داد و افزود: تلاش ما این است كه كاستی های موجود در كشور عراق برای تشرف زائران عزیز را پاسخ دهیم و رفاه حال هموطنان عزیز را برای سفر زیارت اربعین ارتقا بخشیم.

مدیرعامل شركت اتوبوسرانی تهران از افزایش تعداد اتوبوسهای امسال و بسیج امكانات فنی و نیروی انسانی متخصص جهت پشتیبانی عملیات حمل و نقل زائران خبر داد و گفت: این اتوبوس ها قرار است در مسیرهای ورودی به كشور عراق تا شهرهای نجف اشرف و كربلای معلی زائران اربعین را همراهی نمایند.

وی همچنین رایزنی ها با وزارت نفت برای تأمین سوخت اتوبوس ها را بسیار خوب توصیف کرد.

بخش قابل توجهی از عملیات حمل و نقل زائران اربعین از اولین سال راهپیمایی جهانی زیارت اربعین با حضور ناوگان شركت واحد اتوبوسرانی تهران انجام گرفته و تمهیدات مختلفی برای رفاه بیشتر زائران امسال پیش بینی و فراهم شده است.

!
!
!