سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۹ | ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
آمادگی خودروسازان برای تولید خودرو با استاندارد یورو4
۱۱:۳۹ | ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
اجاره خودرو
در صورت تامین هزینه ها صورت می گیرد

آمادگی خودروسازان برای تولید خودرو با استاندارد یورو4

پرشین خودرو: عضو هیئت رئیسه انجمن قطعه سازان ایران از آمادگی خودروسازان و قطعه سازان برای تولید خودرو با استاندارد یورو4 خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمدرضا نجفی منش خواستار کاهش تحریم های داخلی برای رفع مشکلات صنعت خودرو شده و اظهار داشت: خودروسازان کشور در صورت تامین هزینه ها، آمادگی تولید خودروهایی با استاندارد یورو 4 را دارا هستند.

وی با اشاره به اینکه هنوز فعالان صنعت خودرو برای دریافت تسهیلات بانکی بلاتکلیف هستند، افزود: خودروسازان قصد پرداخت مطالبات معوقه قطعه سازان را دارند ولی این شرکتها هنوز با مشکل نقدینگی مواجه هستند و به دلیل تاخیر در پرداخت تسهیلات بانکی توان پرداخت این معوقات را ندارند.

وی تاکید کرد: در صورت تامین مالی خودروسازان و قطعه سازان، شرایط برای تولید خودرو با استاندارد یورو 4 مهیا می شود.

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد نیز درباره استاندارد یورو 4 گفت: رعایت استاندارد یورو 4 در سال جاری الزامی نیست و این استاندارد از سال آینده اجباری می شود.

بهادر کاظمی ادامه داد: در حال حاضر برخی خودروسازان محصولاتشان را با استاندارد یورو 4 تولید می کنند اما این استاندارد برای همه خودروها استفاده نمی شود.

معاون نظارت بر استاندارد گفت: خودروسازان باید در یک حرکت همسو با وزارت نفت، همزمان با عرضه بنزین یورو4 از سال آینده، محصولاتشان را با استاندارد یورو 4 تولید و روانه بازار کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
یورو 4
نظر بینندگان
!
!
!