سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
مشکل بیمه رانندگان آژانس حل نشده
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
اجاره خودرو

مشکل بیمه رانندگان آژانس حل نشده

پرشین خودرو: رئیس اتحادیه‌ آژانس‌های تلفنی قم عدم افزایش نرخ مصوب با توجه به افزایش قیمت‌ها، عدم بیمه رانندگان و نداشتن جایگاه اختصاصیCNG را بخشی از مشکلات صنف آژانس اعلام کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، ابوالفضل احمدی کوشا گفت: در حال حاضر 4 هزار و 500 راننده به صورت شبانه‌ روزی زیر پوشش اتحادیه آژانس‌های تلفنی فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه آژانس‌های تلفنی در 126 نقطه از شهر قم به صورت متمرکز به شهروندان قمی خدمت‌رسانی می‌کنند، بیان داشت: رانندگان آژانس به عنوان فعالان گمنام در طول سال و در سرما و گرما بدون هیچ چشمداشتی به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند ولی اکثر آنها از حداقل امکانات نیز برخوردار نیستند.

رئیس اتحادیه‌ آژانس‌های تلفنی قم یادآور شد: متأسفانه از اردیبهشت‌ ماه سال گذشته سیستم سایت کشوری برای جایگزین کردن سوخت رانندگان فعال و غیر فعال در آژانس‌ها قطع شده و ما نتوانستیم این جایگزین را انجام دهیم، البته از 15 روز قبل سایت جدیدی جایگزین شده و به مدیران آژانس‌ها اعلام شده تا اسامی رانندگان فعال و غیر فعال خود را برای جایگزینی اعلام کنند.

وی با بیان اینکه بیمه رانندگان از عمده‌ترین مشکلاتی است که این صنف با آن دست و پنجه نرم می‌کند، خاطرنشان کرد: سال‌های قبل اتحادیه لیست رانندگان را برای زیر پوشش قرار گرفتن بیمه تامین اجتماعی به این سازمان ارائه می‌داد ولی از سال قبل این فعالیت لغو شد و تامین اجتماعی از پذیرفتن لیست رانندگان خودداری کرد.

احمدی کوشا گفت: در آخرین لیستی که استانداری از ما تقاضا کرده بود، اتحادیه نام هزار و 364 راننده را ارائه کرد تا آنها از طریق سایت کشوری برای زیر پوشش قرار دادن رانندگان اقدام کنند ولی در آخرین لیست کشوری که منتشر شده نام تعداد کمی از این رانندگان قرار گرفته است و در حال حاضر 50 درصد رانندگان فاقد بیمه هستند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بیمه
نظر بینندگان
!
!
!