پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۰ | ۱۳۹۱/۰۶/۰۶
واقعی نبودن نرخ کرایه تاکسی در مریوان
۱۴:۰۰ | ۱۳۹۱/۰۶/۰۶
اجاره خودرو

واقعی نبودن نرخ کرایه تاکسی در مریوان

پرشین خودرو: مدیر سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری مریوان گفت: نرخ فعلی کرایه تاکسی های مریوان واقعی نیست و باید متناسب با نرخ واقعی تورم و به صورت سالانه افزایش یابد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از مهر، فواد کریمی با اشاره به لزوم مدیریت بهتر در راستای تامین نیازهای وسائل نقیله عمومی در شهرستان مریوان، اظهار داشت: افرایش نرخ کرایه تاکسی در حوزه تاکسیرانی دو لبه تیغ است و این سازمان هیچ جواب قانع کننده ای در برابر درخواست رانندگان ندارند.

وی ادامه داد: در یک سو با اقشار آسیب پذیر جامعه مواجه ایم که برای ایاب و ذهاب زندگی روزمره خود از تاکسی‌ استفاده می کنند و افزایش نرخ کرایه تاکسی ممکن است تاثیر منفی در جامعه داشته باشد و از طرف دیگر رانندگان نیز با نرخ فعلی نمی توانند امرار معاش کنند.

مدیر سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری مریوان با بیان اینکه نرخ فعلی تاکسی کفاف زندگی رانندگان را نمی دهد و به همین دلیل این قشر دچار مشکلات جدی هستند، یادآور شد: نرخ کرایه تاکسی متناسب با نرخ واقعی تورم افزایش نیافته است و باید آن را به نرخ واقعی برسانیم.

کریمی رانندگان تاکسی را قشر زحمتکش و مظلوم جامعه عنوان کرد و افزود: رانندگان تاکسی نیازمند حمایت بیشتر هستند و تاکنون یچ حمایتی از این قشر به عمل نیامده است و به همین دلیل انتظار می رود که دولت نیز به صورت ویژه از این قشر حمایت کند.

وی در پایان گفت: انتظار می رود که با حمایت های بیشتر از سوی دولت و دادن تسهیلاتی به رانندگان تاکسی زمینه برای رفع مشکلات این قشر با هدف خدمت رسانی بهتر به مردم فراهم شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کرایه تاکسی
نظر بینندگان
!
!
!