شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۴ | ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
پلمپ 10 نمایشگاه خودرو در مشهد
۱۲:۴۴ | ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
اجاره خودرو

پلمپ 10 نمایشگاه خودرو در مشهد

پرشین خودرو: شهردار منطقه 3 مشهد از پلمپ 10 نمایشگاه خودرو متخلف در این منطقه طی مرداد ماه خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، ساسان نورین‌مقدم با تاکید بر برخورد قانونی با نمایشگاه‌های خودوری متخلف در سطح منطقه، گفت: با توجه به اینکه خیابان‌های کامیاب و گاز محل تجمع نمایشگاه‌های خودور در منطقه محسوب می‌شود که تعدادی از آن‌ها برای شهروندان سد معبر ایجاد کرده‌اند، با نمایشگاه‌های متخلف در این زمینه برخورد قانونی می‌شود.

وی تصریح کرد: در این راستا در مرداد ماه سال جاری 10 نمایشگاه خودرو متخلف در منطقه پلمپ شده است.

شهردار منطقه 3 مشهد ادامه داد: همچنین در این مدت با 21 مورد از مشاغل مزاحم و آلاینده در سطح منطقه برخورد شده است.

نورین‌مقدم در مورد جمع‌آوری زباله‌های صنوف پرزباله در سطح منطقه گفت: با توجه به اینکه شهرداری با صنوف پرزباله نسبت به جمع‌آوری زباله‌های آنان قرارداد منعقد می‌کند، در ماه گذشته با دو صنف پر زباله به مبلغ 30 میلیون ریال قرارداد بسته شده است.

وی تصریح کرد: همچنین در مرداد ماه سال جاری 21 وانت فروش میوه، 13 گاری و 15 دستگاه خودروی اسقاطی از منطقه جمع‌آوری شده است.

نورین‌مقدم در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه منطقه 3 یکی از پرتراکم‌ترین مناطق مشهد محسوب می‌شود، افزود: با توجه به اینکه کمبود جای پارک یکی از معضلات منطقه است، شهروندان اقدام به پارک خودور در پیاده‌روها می‌کنند.

شهردار منطقه 3 مشهد تصریح کرد: با توجه به اینکه پارک خودور در پیاده‌روها تخلف محسوب می‌شود، با همکاری عوامل پلیس راهور 380 دستگاه خودروی متخلف در این زمینه جریمه شده‌اند.

وی همچنین با اشاره به برخورد با موارد سد معبر در منطقه بیان کرد: در همین راستا 240 مورد از متخلفان سد معبر و همچنین 6 انبار ضایعات در ماه گذشته جمع‌آوری شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
نمایشگاه خودرو
نظر بینندگان
!
!
!