دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۳ | ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
مگان در آستانه 50 میلیون تومان
۱۳:۰۳ | ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
اجاره خودرو

مگان در آستانه 50 میلیون تومان

پرشین خودرو: قیمت مگان در آستانه 50 میلیون تومان قرار گرفته است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از شاخص آنلاین، حتی افزایش قیمت باور نکردنی پژو 207 طی هفته گذشته هم نتوانست از خبرسازی « مگان 50 میلیونی » کم کند.

مگان که تا سال گذشته 35 میلیون تومان قیمت داشت اکنون در آستانه خلق رکوردی عجیب و رسیدن به قیمت 50 میلیون تومان قرار دارد. در همین رابطه کارشناسان خودرو دلیل صعود قیمت مگان را اینگونه بیان می کنند: « اختصاص چند صد دستگاه به ناوگان حمل و نقل جهت تشریفات شانزدهمین اجلاس سران غیر متعهد در تهران و عدم توزیع آن در بازار دلیل صعود اصلی قیمت مگان است. »

بر این اساس کارشناسان بازار خودرو اعتقاد دارند 400 خودروی مگانی که جهت تشریفات شانزدهمین اجلاس سران غیر متعهد در تهران به کار گرفته شد اگر به بازار تزریق می شد، قیمت این خودرو در آستانه 50 میلیون تومان قرار نمی گرفت.

گفتنی است در حال حاضر قیمت مگان اتومات به 49 میلیون تومان رسیده استو اصلا دور از ذهن نیست که خبر « مگان 50 میلیون تومانی » طی روز های آینده انتشار پیدا کند.

از سوی دیگر ماکسیما نیز که جهت تشریفات شانزدهمین اجلاس سران غیر متعهد در تهران به کار گرفته شده بود بالاخره به 70 میلیون تومان رسید و این موضوع حکایت از افزایش یک میلیونی آن دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قیمت مگان
نظر بینندگان
!
!
!