پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
کاهش تلفات رانندگی در جاده‌های البرز
۰۹:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
اجاره خودرو

کاهش تلفات رانندگی در جاده‌های البرز

پرشین خودرو: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان البرز گفت: تلفات ناشی از حوادث رانندگی طی ماه‌های فروردین تا آخر تیر سال 91 در جاده‌های این استان 31 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافت.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمد جواد عطرچیان اظهار داشت: با توجه به کاهش آمار تلفات ناشی از حوادث رانندگی، استان البرز رتبه دوم کاهش تصادفات برون‌شهری را در کشور کسب کرد.

وی ادامه داد: طی این مدت در مجموع تلفات حوادث رانندگی در جاده‌های برون شهری و روستایی در استان البرز از کاهشی 27 درصدی برخوردار بوده است.

عطرچیان افزود: اجرای طرح‌های ایمن‌سازی و نصب دوربین‌های ثبت تخلفات رانندگی از عوامل کاهش تصادفات جاده‌ای در استان البرز است.

وی با بیان این که سال گذشته نیز استان البرز رتبه سوم کاهش تصادفات را در کشور به خود اختصاص داد، گفت: به رغم حجم تردد بالا در محورهای استان خوشبختانه با همکاری مردم و تلاش دست‌اندرکاران و نهادهای فعال در حوزه ایمنی جاده‌ای مانند اداره کل راه و شهرسازی، پلیس راه، سازمان‌های امدادی و حمایت مسوولان استانی آمار تصادفات و تلفات ناشی از آن کاهش یافته است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های استان البرز ابراز امیدواری کرد که با ادامه این روند و همکاری بیشتر مردم در آینده‌ای نزدیک شاهد کاهش بیشتر آمار حوادث در این بخش باشیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
البرز
نظر بینندگان
!
!
!