سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۶ | ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
سوئدی ها صدرنشین جدول باکیفیت ترین کامیون های‌ کشور + جدول
۱۱:۲۶ | ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
اجاره خودرو

سوئدی ها صدرنشین جدول باکیفیت ترین کامیون های‌ کشور + جدول

پرشین خودرو: در مردادماه امسال نیز كامیون مونتاژی سوئدی ولوو FH همچنان رتبه نخست رده‌بندی جدول کیفی ترین کامیون های داخلی را به خود اختصاص داده است و با کسب 21.9 نمره منفی به عنوان باکیفیت ترین کامیون کشور انتخاب شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، بررسی‌های انجام شده شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نشان می‌دهد که در مردادماه امسال از میان 14 کامیون و کشنده بررسی شده، کامیون سنگین بنز WH بی‌‌کیفیت‌ ترین و کامیون ولوو FH باکیفیت‌ترین خودروهای کامیون تولید داخل بوده‌ است.

در آخرین رده‌بندی کیفیت کامیون‌های کشور در مردادماه سال 90 کامیون ولووFH در میان همتایان خود صدرنشین شد و رده‌های دوم تا پنجم به ترتیب به کامیونت ایسوزو NKR، کامیونت ایسوزو NPR، کامیونت ایسوزو NQRو کشنده اسکانیا G380 رسیده است.

بر اساس این گزارش، کامیون البرز کشنده، کامیون کشنده کاوه، کمپرسی 375، کامیون هیوندایی مایتی و کامی.نت الوند در رده های ششم تا دهم قرار گرفته اند.

در حالی که کامیون کاویان قزوین رده یازدهم جدول را از آن خود کرده کشنده فراز در جایگاه دوازدهم ایستاده است و کامیون آمیکوM2631 و کامیون سنگین بنز WH در رده های پایینی جدول قرار گرفته اند.

جزییات بیشتر را می توانید در جدول پیوست ببینید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!