شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۱۳ | ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
گردهمایی بزرگان خودرویی در پاریس
۰۹:۱۳ | ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
اجاره خودرو

گردهمایی بزرگان خودرویی در پاریس

پرشین خودرو: نمایشگاه بین المللی خودروی پاریس 2012 از 29 سپتامبر (8 مهر) شروع می شود و تا 14 اکتبر (23 مهر) ادامه خواهد داشت. البته روزهای 6 و 7 مهر یعنی دو روز پیش از آغاز رسمی این رویداد، به خبرنگاران اختصاص یافته است.

به گزارش «پرشین خودرو»، هرچند که مدت ها پیش از آغاز این رویداد نه تنها انتشار عکس ها و خبرها آغاز شده بلکه از همین حالا مشخص است که خودروسازان با چه خودروهایی به این عرصه وارد می شوند.

دو نمایشگاه پاریس و فرانکفورت بزرگترین رویدادهای خبری خودرویی در اروپا به حساب می آیند و معمولا آن چه در این نمایشگاه ها به نمایش در می آیند به زودی راهی خیابان ها می شوند.

امسال آئودی با مدل جدید A3 Sportback به میدان می آید.

شورولت ورژن جدیدی از مدل Spark و کراس اور Trax را رو خواهد کرد. سیتروئن از میان خودروهای مفهومی خود DS3 Cabrio و C3 Picasso را به نمایش خواهد گذاشت.

داچیای رنو خودروی Sandero جدید را به رخ خواهد کشید. فورد آمریکا Fiesta جدید را رونمایی می کند و همچنین Mondeo مدل 2013 را به این نمایشگاه خواهد آورد.

شرکت فیات با مدل محبوب Panda ورژن 4*4 به این نمایشگاه خواهد آمد.هیوندایی مدل سه در i30 و کیا Cee’d را با خود به این نمایشگاه می آورند. البته کیا مدل هیبریدی اُپتیمای خود را نیز معرفی خواهد کرد. در نمایشگاه پاریس خودروی اسپورت F-Type جگوار را خواهیم داشت.

رنج روور 420 کیلوگرم کاهش وزن داده و مدل Rangie آن خیلی لوکس تر از مدل های پیشین آن است.

مک لارن هم P1 که سریعترین و پرشتاب ترین خودروی این نمایشگاه خواهد بود به منتظران این خودرو نمایش خواهد داد.

در عوض مرسدس بنز هیچ چیز را در بوق و کرنا نکرده، بنابراین یا باید منتظر یک پدیده خیره کننده باشیم یا هیچ.

شرکت نیسان چهار مدل جدید را به نمایش خواهد گذاشت.

پژو برای اولین بار خودروی مفهومی 2008 Crossover را به بازدیدکنندگان نمایش می دهد. رنو Clio جدید خود را که ظاهری اسپورت دارد به عنوان مهمترین رویداد خود انتخاب کرده است.

تویوتا با Auris و یاریس هیبریدی در نمایشگاه حضور می یابد. و بالاخره فولکس هفتمین نسل Golf را برای این نمایشگاه انتخاب کرده است.

جالب است که تا به حال 29 میلیون دستگاه خودروی فولکس گلف در جهان به فروش رسیده است و هنوز شرکت فولکس دست از این خودرو بر نمی دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پاریس
نظر بینندگان
!
!
!