شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۲ | ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
نمایشگاه پاریس 2012، كورسوی امید
۱۲:۰۲ | ۱۳۹۱/۰۷/۰۶
اجاره خودرو

نمایشگاه پاریس 2012، كورسوی امید

پرشین خودرو: با وجودی كه بسیاری از مدیران صنعت خودروسازی چشم‌انداز بازار خودروی اروپا را بد توصیف كرده‌اند، اما درعین حال آنها به جنبه‌های مثبت برگزاری نمایشگاه خودروی پاریس 2012 در شرایط كنونی امیدوارند.

به گزارش «پرشین خودرو»، خبرگزاری رویترز گزارش داد مدیران صنعت خودروسازی امیدوارند كه با رونمایی از خودروهای كوچك در موتور شوی پاریس 2012 خریداران خودرو در شرایط كنونی با بازار آشتی و مجددا اقدام به خرید خودروهای نو كنند.

در همین حال رونمایی از خودروهای لوكس و فوق لوكس نیز می‌تواند مشتریانی را از چین به خود جذب كند.

فروش خودرو در بازار اروپا در سال جاری میلادی با كاهش شدیدی مواجه شده است. نرخ بیكاری بالا و ترس از آینده باعث شده تا مشتریان رغبت چندانی به خرید خودروهای نو در اروپا نداشته باشند.

هیوندای، این خودروساز كره‌ای روز چهارشنبه اعلام كرد كه پیش‌بینی فروشش را در بازار اروپا كاهش خواهد داد. در همین حال فولكس‌واگن، بزرگترین خودروساز اروپا نیز در مورد سخت‌تر شدن شرایط كسب و كار هشدار داد.

نمایشگاه خودروی پاریس 2012 از 29 سپتامبر امسال (شنبه هشت مهر ماه) برپا خواهد شد.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه خودروی پاریس 2012 كه یكی از مهمترین نمایشگاه‌های خودرو در سراسر جهان محسوب می‌شود و قدمت آن به 114 سال پیش یعنی سال 1898 بازمی‌گردد تا 14 اكتبر معادل 23 مهر ماه سال جاری در پایتخت فرانسه برپا خواهد بود. بسیاری از شركت‌های خودروسازی و قطعه‌سازی در موتور شوی پاریس حاضر خواهند بود.

شركت‌های خودروسازی ابراز امیدواری كرده‌اند كه با حضور در پاریس موتور شوی 2012 بتوانند بر ركود موجود در بازار خودروی جهان غلبه كنند. نمایشگاه خودروی پاریس هر دو سال یك بار برگزار می‌شود و معمولا تعداد زیادی از خودروهای مفهومی و خودروهای در آستانه تولید در این نمایشگاه رونمایی می‌شوند. این نمایشگاه از سوی انجمن جهانی خودروسازان در تقویم جهانی نمایشگاههای خودرو قرار گرفته است.

نمایشگاه خودروی پاریس در ابتدا به صورت سالانه برپا می‌شد، اما از سال 1976 به بعد هر دو سال یك بار در پایتخت فرانسه برگزار می‌شود. قرار است شركتهای بی.ام.و، شورولت، سیتروئن، فراری، فیات، فیسكر، جگوار، كیا، لكسوس،‌ مزدا، بنز، میتسوبیشی، اوپل، پژو، پورشه، اشكودا، فولكس‌واگن و سوزوكی از جدیدترین خودروهای مفهومی و در آستانه تولید خود در نمایشگاه خودروی پاریس 2012 رونمایی كنند.

از سوی دیگر نمایشگاه خودروی پاریس امسال در حالی برپا می‌شود كه بزرگترین خودروساز فرانسه یعنی پژوسیتروئن با مشكلات مالی شدیدی مواجه شده است. این گروه اعلام كرده كه هزاران فرصت شغلی خود را حذف می‌كند و یكی از كارخانه‌های خود در نزدیكی پاریس را نیز تعطیل خواهد كرد. بازار خودروی اروپا در سال جاری میلادی در ركود شدیدی به سر می‌برد و فروش خودرو در اغلب كشورهای منطقه یورو با كاهش مواجه شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پاریس
نظر بینندگان
!
!
!