یكشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۷ | ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
صادرات 2.5 میلیارد تومانی مهرکام پارس
۰۹:۲۷ | ۱۳۹۱/۰۷/۰۹
گرندکس

صادرات 2.5 میلیارد تومانی مهرکام پارس

پرشین خودرو: شرکت مهرکام پارس در پنج ماه نخست سال جاری یک میلیارد تومان قطعه صادر کرد که این میزان تا پایان سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی به دو و نیم میلیارد تومان خواهد رسید.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمود ترابی مدیر عامل شرکت مهرکام پارس با بیان این مطلب گفت: این شرکت میزان فروش خود را طبق برنامه ریزی های انجام شده افزایش خواهد داد.

وی افزود: فروش شرکت مهرکام پارس در سال گذشته 340 ملیارد تومان بوده است و در سال جاری حجم فروش و صادرات این شرکت افزایش خواهد یافت.

ترابی اضافه کرد: این افزایش حجم صادرات و فروش در حالی انجام می گیرد که شاخص های کیفی مرتبط با مشتری جهش بی سابقه ای داشته و موجب ارتقاء موقعیت شرکت نزد مشتریان شده است.

مدیرعامل شرکت مهرکام پارس ادامه داد: برای توسعه بازار و حضور موفق در بازارهای خارجی با شرکت هایی از کشور ترکیه برای صدور محصولات خود (کنسول، داشبورد، صندلی و ...) در حال مذاکره هستیم.

وی افزود: هم اکنون کشور عراق جزو بهترین بازارهای این شرکت محسوب می شود و با کشور روسیه و شرکت رنو پارس نیز ارتباط خوبی داریم.

مدیرعامل شرکت مهرکام پارس با بیان اینکه تحریم ها باعث شکوفایی در روند توسعه توانمندی های تولید این شرکت شده است، گفت: با تشکیل کارگروهی از مهندسان داخل تلاش کردیم تا بتوانیم از منابع داخلی مواد اولیه مورد نیاز را فراهم کنیم.

وی از دیگر دستاوردهای این شرکت را نصب و راه اندازی تجهیزات جدید رنگ موسوم به الکترواستاتیک دانست و افزود: با نصب و راه اندازی این خط در سال جاری به میزان 25 درصد صرفه جویی در مصرف مواد اولیه رنگ بدست خواهد آمد.

ترابی با اشاره به اینکه این شرکت دارای آزمایشگاه مجهز برای تست محصولات جدید، از جمله ایربگ (PAB) بوده و خطوط مجهز رنگ از نقاط قوت آن است، تاکید کرد: راه اندازی اولین خط رنگ الکترواستاتیک قطعات پلیمری در خاورمیانه از دیگر نکات قوت این شرکت است.

مدیرعامل مهرکام پارس همچنین ادامه داد: از دیگر فعالیتهای ماندگار و تاثیرگذار این شرکت می توان به دانشگاه علمی کاربردی مهرکام پارس اشاره کرد که در مدت پنج سال فعالیت خود گام های اساسی و مهمی در خصوص ارتقا دانش فنی برداشته است.

وی خاطر نشان ساخت: این دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی فعال بوده و در حال حاضر بیش از 1000 دانشجو در رشته های فنی و مهندسی رنگ، پلیمر و حسابداری در حال تحصیل هستند.

ترابی از دیگر فعالیت های مهم این شرکت را بهره برداری از 25 دستگاه قالب تزریقی مدرن از جمله قالبهای قطعات خودروی رانا دانست و تصریح کرد: راه اندازی این تجهیزات باعث افزایش کمی و کیفی توان تولید، کاهش هزینه و افزایش سرعت کار شده است.

وی در ادامه تاکید کرد: شرکت مهرکام پارس به عنوان تامین کننده منحصر به فرد سپر خودروی دنا تعیین و کلیه قالبهای مورد نیاز نیز ساخته شده و در مرحله نهایی تحویل گیری است و فعالیتهای مربوط به این پروژه کاملاً مطابق با زمانبندی تولید خودروی دنا در شرکت ایران خودرو هست.

مدیر عامل مهرکام پارس در پایان گفت: از مجموع تولیدات مهرکام پارس 70 درصد آن سهم ایران خودرو، 20 درصد شرکت رنو پارس، 6 درصد ایساکو بوده و 4 درصد دیگر نیز متعلق به سایر مشتریان می باشد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
مهرکام
نظر بینندگان
!
!
!