چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
پیگیری بازگشائی خط تولید قطعه سازان
۱۳:۵۰ | ۱۳۹۱/۰۷/۱۰
اجاره خودرو

پیگیری بازگشائی خط تولید قطعه سازان

پرشین خودرو: رئیس انجمن همگن قطعه سازان خودرو استان البرز گفت: در جلسات برگزار شده از قطعه سازان استان البرز خواسته ایم كه حمایت بیش از پیش خود را از صنعت خودرو دریغ نكرده و با ارتباط متقابل باعث پیشرفت صنعت خودرو كشور شوند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایلنا، علی فراهانی اظهار داشت: با تعاملات ایجاد شده بین خودروسازان و قطعه سازان در جلسات مختلف زنجیره تامین، قطعه سازان حمایت خود را برای بازگشت روند عادی تولید اعلام كرده اند و امیدواریم با این روند، پیشرفت های مهمی در زمینه تولید در صنعت خودروی كشور حاصل شود.

وی با تشریح اقدامات انجمن قطعه سازان استان البرز در این رابطه افزود: در راستای بازگشت روند تولید به شرایط گذشته، انجمن همگن قطعه سازان خودرو استان البرز نیز با تعامل و برگزاری جلسات متعدد با قطعه سازان 4 شهرك صنعتی این استان خواستار حمایت از روند جدید اتخاذ شده توسط گروه خودرو سازی سایپا شد كه امید است این روش باعث حیات دوباره ی صنعت قطعه سازی شود.

وی با استقبال از طرح جدید همكاری بین سایپا و قطعه سازان افزود: مدنی در زمان حضور در سازه گستر باشیوه های نوین و مناسب باعث ایجاد همدلی بیشتربین قطعه سازان و گروه سایپا شد و به نظر می رسد بكارگیری روش وی در تعامل باقطعه سازان در برهه حساس كنونی بسیار كارگشا خواهد بود.

فراهانی افزود: پس از طی مدت كوتاهی از حضور مدنی در گروه خودروسازی سایپا بخشی از مطالبات معوقه به قطعه سازان پرداخت شده است كه تداوم این امر نوید بخش بازگشت رونق به روند تولید در خودروسازی و قطعه سازی خواهد شد.

وی ادامه داد: اقدامات پیش از این تعدادی از كارخانه های تولیدقطعات خودرو در استان البرز اقدام به تعطیلی واحدهای تولیدی خود كرده بودند كه انجمن همگن قطعه سازان استان البرز باشناسائی این واحدها، پیگیر بازگشائی و شروع بكار خطوط تولید این قطعه سازان خواهد شد.

وی خاطرنشان كرد: در جلسات برگزار شده از قطعه سازان استان البرز خواسته ایم كه حمایت بیش از پیش خود را از صنعت خودرو دریغ نكرده و با ارتباط متقابل باعث پیشرفت صنعت خودرو كشور شوند.

برچسب ها:
قطعه سازان
نظر بینندگان
!
!
!