چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
جوان‌ترین کلکسیون‌دار خودرو+ تصویر
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۱/۰۷/۱۲
اجاره خودرو

جوان‌ترین کلکسیون‌دار خودرو+ تصویر

پرشین خودرو: ضیا آل‌عیسی که 23 سال سن دارد و اهل عربستان سعودی‌ است به عنوان جوان‌ترین کلکسیون‌دار خودرو در جهان شناخته شده‌است.

به گزارش «پرشین خودرو»، در کلکسیون او خودروهایی موجود است که در جهان بی‌نظیرند و شاید فقط عرب‌هایی که روی چاه نفت نشسته‌اند بتوانند آنها را خریداری کنند.

این جوان عرب اما اکنون در عربستان زندگی نمی‌کند بلکه در آمریکا در حال ادامه تحصیل است ولی جالب اینجاست که او تعدادی از ماشین‌های کلکسیون خود از جمله فراری و بوگاتی ویرون را همراه برده‌است!

البته در کلکسیونی که او در آمریکا برای خود ترتیب دیده خودروهای دیگری هم دیده می‌شود.

پدر آل‌عیسی یکی از سرمایه‌گذاران نفتی عربستان است که در بسیاری از پروژه‌های پول‌ساز عربستان در برخی نقاط دنیا حضور داشته است. در خبرها آمده‌ است که تعدادی از خودروهای این جوان 23 ساله از سوی پدرش به او هدیه شده است.

برای مثال در روز تولد 22 سالگی ضیا، پدرش یک دستگاه بوگاتی ویرون و یک ماشین مخصوص ریس(Race) به او هدیه می‌دهد. باید توجه داشت که بوگاتی ویرون گران‌ترین خودروی دنیا است که از آن تنها 30 عدد ساخته شده‌است و این مدل خودرو تنها به صورت سفارشی تولید می‌شود.

در کلکسیون این جوان عرب حدود 30 خودروی فوق‌لوکس وجود دارد. او صاحب پنج عدد فراری، پنج عدد پورشه، سه لامبورگینی، یک بوگاتی ویرون، دو رولزرویس و یک مرسدس بنز و دو مک‌لارن است. مجموع قیمت کلکسیون خودروی او چیزی در حدود 15 میلیون دلار برآورد شده‌است.

به نوشته اقتصاد ایران آنلاین، علاوه بر این نکته جالب دیگری هم وجود دارد.

آن هم دلیل علاقه‌مندی این جوان عرب به آمریکاست. آنطور که او می‌گوید قصد دارد پس از تحصیلش هم در آمریکا زندگی کند!

او می‌گوید: در اتوبان‌ها و آزادراه‌های آمریکا می‌توان با سرعت رانندگی کرد و در خیابان‌های وسیع آن حسابی ویراژ داد. در عربستان ولی ما محدودیت سرعت 75 کیلومتر در ساعت داریم و برای همین نمی‌توانم در آنجا از رانندگی لذت ببرم. برای همین در آمریکا می‌مانم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کلکسیون‌
نظر بینندگان
!
!
!