شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۰ | ۱۳۹۱/۰۷/۱۶
روز خونین موتورسیكلت سواران در پایتخت
۱۱:۵۰ | ۱۳۹۱/۰۷/۱۶
اجاره خودرو

روز خونین موتورسیكلت سواران در پایتخت

پرشین خودرو: مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از جراحت 10 تن در پی حوادث مرتبط با موتورسیكلت در روز گذشته خبرداد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، حسن عباسی در تشریح جزئیات این حوادث گفت: در یك مورد كه در ساعت 9:06 روز گذشته در میدان منیریه رخ داد، یك دستگاه موتورسیكلت با سه عابرپیاده برخورد كرد كه به دنبال آن عوامل اورژانس به محل حادثه اعزام شده‌اند.

عباسی هویت سه مصدوم را مردی 35 ساله، زنی 34 ساله و دختربچه‌ای هشت ساله عنوان كرد و گفت: عوامل اورژانس مصدومان حادثه را با دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان لقمان منتقل كردند.

وی همچنین از برخورد خونین دو موتورسیكلت سوار با یكدیگر خبرداد و گفت: در جریان این حادثه دو مرد 20، 24 و دو مرد 18 ساله مصدوم شدند.

مدیرروابط عمومی اورژانس تهران اضافه كرد: تكنیسین‌های اورژانس پس از حضور در محل حادثه مصدومان را در ساعت 16:30 از میدان خراسان به بیمارستان سینا منتقل كردند.

عباسی با اشاره به تصادف میان یك دستگاه كامیون با موتورسیكلت نیز به ایسنا گفت: در جریان این حادثه كه در ساعت 1:12 بامداد روز گذشته رخ داده یك موتورسیكلت كه دارای سه سرنشین بود با یك كامیون برخورد كرد.

وی اضافه كرد: به دنبال این حادثه كه در تقاطع اتوبان یادگار امام با اتوبان همت رخ داد، سه مرد 25، 15 و 16 ساله مصدوم شدند كه عوامل اورژانس آنان را به بیمارستان حضرت رسول (ص) منتقل كردند.

حادثه هولناك در پمپ‌بنزینی در غرب پایتخت

همچنین مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از وقوع حادثه در یك پمپ‌بنزین در جاده قدیم كرج و سوختگی دو كارگر تاسیساتی این پمپ‌بنزین خبرداد.

عباسی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ در ساعت 12:01 روز گذشته وقوع این حادثه به سامانه 115 اطلاع داده شد كه به دنبال آن تكنیسین‌های اورژانس به محل حادثه واقع در جاده قدیم كرج تقاطع خیابان فتح 23 اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران ادامه داد: عوامل اورژانس پس از حضور در محل متوجه شدند كه یك كارگر 34 ساله برای قطع‌كردن جریان برق پمپ‌بنزین به داخل چاله رفته كه در آن به دلیل اتصالی سیم‌های برق جرقه و پس از آن آتش‌سوزی ایجاد شده است.

عباسی با بیان اینكه خوشبختانه دریچه‌های بنزین بسته بوده و مشكلی در فضای پمپ‌بنزین ایجاد نشده اظهاركرد: این مرد كه داخل چاله بود به شدت دچار سوختگی شد.

وی اضافه كرد: پس از وقوع این حادثه یكی دیگر از كارگران تاسیسات به منظور كمك به فرد حادثه دیده به داخل گودال رفته كه وی نیز در پی این حادثه، سوخت.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران مقدار سوختگی كارگر اول را 80 درصد و مقدار سوختگی مرد 36 ساله‌ای كه به كمك وی رفته بود را 40 درصد اعلام كرد و به ایسنا گفت: با توجه به اینكه 80 درصد سوختگی درصد بالایی است احتمال فوت این مصدوم وجود دارد.

به گفته عباسی امدادگران دو مصدوم حادثه را به بیمارستان شهدای یافت‌آباد منتقل كردند

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
موتورسواران
نظر بینندگان
!
!
!