شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۰ | ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
رانا 21.5 میلیون تومان قیمت خورد
۰۹:۵۰ | ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
اجاره خودرو

رانا 21.5 میلیون تومان قیمت خورد

پرشین خودرو: قیمت نهایی رانا 215 میلیون ریال (21 میلیون و 500 هزار تومان) تعیین شده و با مشخص شدن و ابلاغ قیمت، تحویل این خودرو به مشتریان به زودی آغاز خواهد شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، گرچه قرار بود از ابتدای ماه جاری تحویل رانا به مشتریان آغاز شود اما به دلیل نهایی نشدن قیمت عرضه‌ این خودرو تاكنون به تعویق افتاده بود.

رانا دومین خودرو ملی تولیدی ایران خودرو است كه در کلاس C و به صورت چهار در سدان صندوق‌دار تولید می‌شود.

ایران خودرو در سال جاری رانا را در دو مرحله با دریافت 10 میلیون تومان پیش فروش كرده و قرار بود مابقی قیمت آن نیز زمان تحویل خودرو از مشتریان اخذ شود. به این ترتیب با تعیین قیمت 21 میلیون و 500 هزار تومان، پیش‌خریداران با پرداخت 11 میلیون و 500 هزار تومان دیگر خودروی خود را تحویل خواهند گرفت. البته قیمت این خودرو هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.

به نشوته ایسنا، حدود یك ماه پیش نیز معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز عرضه خودرو رانا از ابتدای مهرماه خبر داده و اظهار امیدواری كرده بود كه با عرضه انبوه خودروی رانا بخشی از كاهش تولید پژو 206 جبران شود.

رانا اگرچه مشابه پژو 206 است اما بدون هیچگونه وابستگی به خارج از كشور تولید شده و قطع همكاری پژو با ایران خودرو تاثیری بر روند تولید این خودرو نداشته است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رانا
نظر بینندگان
ناشناس
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۲۴
از اینکه به دولت وصنایع ملی اطمینان می کنیم پشیمانیم دروغ که شاخ ودم نداره
ناشناس
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۲۲
همه بریم دم مجلس اعتراض شاید مثل پیش دبستانی ها که از بس جیق زدن کاری هم برای ما کنن تا دیر نشده بریم که حداقل اونایی که مهر ماه تحویل دارن ضرر نکنن
ناشناس
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۲۱
فکر میکردم خر تو خره ولی نه تا این حد!!!!!!!!!
ناشناس
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۲۱
دزدي يعني همين...
ناشناس
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۲۰
با وجود حمایت های بی حساب و بی منطق دولتی از خودروساز های داخلی ، علاوه بر نابودی تولید ملی خودرو ، از اونا فقط شرکت کلاه بردار و ضرررسان به منافع ملی ساخته. گزارش چند روز پیش شما از قیمت واقعی خودروهای داخلی (که عملاً تک تک قطعات ساخت خارج از کشور هستن) این موضوع رو روشن میکنه
حسین
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۱۹
من نمیتونم 10 میلیون دوباره بدم تواناییشو ندارم چون پولم نمیرسه انصراف میدم
مهدی
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۱۸
ازینکه دورغ گفتید قیمت خودرو زیر 15 ملیون تومان خوشحالیم.!!!!!!!!1
علی
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۱۸
سوء مدیریت رئیس جمهور و دولت پر ادعایش کار را به این باطلاق کشانده که فقط مردم بی چاره در آن دست و پا می زنند . مزدا 3 در منطقه آزاد 25 میلیون است ولی در بازار داخلی 75 میلیون این است خدمت صادقانه به مردم .
محمد
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۱۸
وای حالا 11500000 از کجا بیاریم؟
رضا
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۱۸
از این بازار متلاطم ارز و تحریم ها جز اینکه دولت محترم و زیر مجموعه هایش منتفع و مردم مثل همیشه متضرر چیز دیگر استنباط نمیشه
پدرام
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۱۸
این یک کلاهبرداری بزرگه(20000 قرارداد). ازتون خواهش میکنم به طور جدی پیگیری کنید. واقعا امید ما که صدامون به جایی نمیرسه به شما و رسانه های دیگه هست. من تا الان واقعا تو فکر تهیه 5 میلیون باقیمونده بودم.
محمدرضا
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۱۸
این که قرار بود یه خودروی ارزان باشه !!! الان که از سمند و 405 گرون تر شد !!! یادش بخیر تو مراسم رونماییش با حضور منوچهر منطقی مدیرعامل سابق که میگفت رانا یه خودروی زیر 10 میلیونه
ناشناس
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۱۸
ويران خودرو :كلاه گشادي بود كه باپيش خريد اين خودرو سرم رفت
!
!
!