سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۱ | ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
اتوبوس مهمان ناخوانده منزل مسكونی شد
۱۲:۵۱ | ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
اجاره خودرو

اتوبوس مهمان ناخوانده منزل مسكونی شد

پرشین خودرو: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از برخورد مرگبار یك دستگاه اتوبوس‌شهری به یك منزل مسكونی در تهرانپارس خبرداد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سید جلال ملكی در تشریح جزئیات این حادثه گفت: ستاد فرماندهی آتش‌نشانی در ساعت 17:30 روز گذشته از وقوع این حادثه با خبر شده و در پی آن آتش‌نشانان دو ایستگاه 92 و 56 را به همراه گروه نجات 10 به طور همزمان به محل حادثه در تهرانپارس بلوار احسان اعزام كردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: آتش‌نشانان پس از حضور در محل متوجه شدند كه یك دستگاه اتوبوس‌شهری متعلق به بخش خصوصی به دلیل نامعلومی از مسیر اصلی خود خارج شده و پس از ورود به پیاده‌رو و برخورد با یك عابرپیاده وارد منزل مسكونی شده است.

ملكی با بیان اینكه نیمی از این منزل مسكونی یك طبقه كه حدود 80 متر مساحت داشت، تخریب شده است اظهاركرد: در پاركینگ این منزل مسكونی نیز یك دستگاه سواری سمند و یك دستگاه موتور سیكلت بود كه در پی تخریب ساختمان به این دو وسیله نیز خسارات سنگینی وارد شد.

وی با بیان اینكه در پی این حادثه عابرپیاده جان خود را از دست داد،‌ گفت:‌ آتش‌نشانان پس از حضور در محل نسبت به خارج‌كردن راننده اتوبوس از درون كابین اقدام كردند كه پس از خارج‌كردن وی و تحویل آن به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه، آنان مرگ راننده اتوبوس را نیز تایید كردند.

ملكی به ایسنا گفت: این اتوبوس در زمان حادثه مسافری نداشت.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در جریان این حادثه به هیچ یك از ساكنان منزل مسكونی خسارت جانی وارد نشد.

ملكی همچنین اضافه‌كرد: آتش‌نشانان به وسیله یك دستگاه جرثقیل اتوبوس را از داخل منزل مسكونی خارج كرده و پس از ایمن‌سازی محل در ساعت 22:30 شب گذشته به عملیات خود پایان دادند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آتش نشانی
نظر بینندگان
!
!
!