شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۵ | ۱۳۹۱/۰۷/۲۳
واقعی سازی قیمت تنها راه حذف دلالان
۱۵:۱۵ | ۱۳۹۱/۰۷/۲۳
اجاره خودرو

واقعی سازی قیمت تنها راه حذف دلالان

پرشین خودرو: عضو كمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت خودروها بعد از تایید سازمان حمایت از مصرف كننده و تولید كننده انجام شده است و اگر این اقدام باعث عدم دسترسی دلالان به این بازار بشود امری مثبت خواهد بود.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایلنا، حجت الاسلام علی اكبر ناصری نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نوسانات ارز و مشكلات بوجود آمده و همچنین افزایش قیمت مواد اولیه قطعات خودرو چه در قطعات داخلی و چه مواد خارجی باعث افزایش هزینه تمام شده در قطعات خودرو و در نهایت افزایش قیمت تمام شده خودروها و كاهش سود خودروسازان شده است.

عضو كمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در خصوص چگونگی افزایش قیمت خودروهای ساخت داخل افزود: این افزایش قیمت‌ها به شرط ارتقای كیفیت خودروهای داخلی انجام شد و با توجه به وجود مشكلات متعدد در قطعه سازی، عدم افزایش قیمت در خودروهای كشور به سود خودروسازان و قطعه سازان كشور نبود.

ناصری ادامه داد: روند قبلی قیمت‌های خودرو اگر ادامه پیدا می‌كرد به ضرر دو صنعت بزرگ قطعه سازی و خودروسازی می‌شد و در این رابطه سعی می‌شود منافع دو طرف تولید كننده و مصرف كننده در نظر گرفته شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: افزایش قیمت خودروها بعد از تایید سازمان حمایت از مصرف كننده و تولید كننده انجام شده است و اگر این اقدام باعث عدم دسترسی دلالان به این بازار بشود امری مثبت خواهد بود.

وی در خصوص عدم حمایت‌های جدی در خصوص پرداخت تسهیلات به ایران خودرو و سایپا گفت: در موضوع پرداخت تسهیلات به خودروسازان داخلی، مجلس و كمیسیون صنایع نظر مثبتی داشتند ولی بانك مركزی نیز در این خصوص نظراتی داشت كه مانع دریافت تسهیلات خودروسازان شد و باید حرف دو طرف این مساله را گوش كرد تا بتوان به نتیجه رسید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آزادسازی
نظر بینندگان
علی
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۲۳
1-کم فروشی و احتکار نیز بهترین راه برای بالا بردن قیمت است 2-استفاده از ارز مرجع برای واردات قطعات در 4 ماهه اول سال نیز بهترین راه برای پولدار شدن و رانت خواری و 3- پیش فروش و عدم تحویل نیز بهترین راه سرکار گذاشتن مردم
ali
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۲۳
واقعی سازی بدون احتکار و کم فروشی نه اینکه 2ماه ماشین نفروشن بعد که قیمتها رفت بالا بیان با قیمت بازار قیمت اعلام کنند.فروش اینترنتی3ماه پیش L90ایران خودرو را کسی با قیمت17100000تومان نگاه نمیکرد
!
!
!