شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۹ | ۱۳۹۱/۰۷/۲۴
مردم متضرر اصلی بازار خودرو شده‌اند
۰۹:۳۹ | ۱۳۹۱/۰۷/۲۴
اجاره خودرو

مردم متضرر اصلی بازار خودرو شده‌اند

پرشین خودرو: عضو كمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینكه در صورت عدم پاسخگویی دولت درباره افزایش بی‌رویه قیمت خودروهای داخلی، پارلمان اقدامات خود را در این راستا آغاز می‌كند، گفت: نمایندگان مجلس قطعا با ارائه طرح‌هایی جلوی افزایش بی‌رویی قیمت خودرو را خواهند گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، ابراهیم نكو نماینده مردم رباط‌كریم و بهارستان با انتقاد از افزایش بی‌رویه قیمت انواع خودروهای ساخت داخل طی هفته های اخیر، گفت: با توجه به مشکلات موجود در زمینه تولید خودروهای با کیفیت در داخل کشور، نوسانات بازار ارز نیز مزید بر علت شده که مردم به عنوان مصرف‌کننده این محصولات، متضرر اصلی این بازار شده‌اند.

وی در ادامه تصریح كرد: با توجه به نوسانات موجود در بازار ارز و حضور واسطه‌گران كه علت اصلی افزایش قیمت در هفته‌های اخیر است اینگونه نتیجه می‌شود كه این افزایش قیمت‌ها کاذب بوده و با مدیریت كار آمد دولتی قابل حل‌شدن است.

نماینده مردم در مجلس همچنین بیان كرد: افزایش قیمت خودرو موجبات ناخشنودی قشر متوسط مردم را فراهم كرده لذا دولت باید با ریزبینی و دقت عمل بیشتری در این راستا اقدام كند.

نكودر پایان دولت را مسئول رسیدگی به افزایش بی‌رویه قیمت دانست و خاطر‌نشان كرد: نمایندگان مجلس قطعا با ارائه طرح‌هایی جلوی افزایش بی‌رویی قیمت خودرو را خواهند گرفت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
نماینده مجلس
نظر بینندگان
ناشناس
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۷/۲۴
از قديم گفتند كه گوشت و نبايد دست گربه داد چون آخرش اين جوري مي شه و هر چي داد بزني به جايي نمي رسه.
!
!
!