شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۳۸ | ۱۳۹۱/۰۷/۳۰
سایپا صادرکننده ممتاز کشور شد+تصاویر
۱۰:۳۸ | ۱۳۹۱/۰۷/۳۰

سایپا صادرکننده ممتاز کشور شد+تصاویر

پرشین خودرو: شرکت سایپا با کسب عنوان صادرکننده نمونه برای ششمین بار در کشور به عنوان پرافتخارترین شرکت خودروسازی در زمینه صادرات جایگاه صادرکننده ممتاز را از آن خود کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شب گذشته در شانزدهمین مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه کشور که با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر صنعت معدن و تجارت و نایب رییس مجلس شورای اسلامی و جمع کثیری از صادر کنندگان، تجار، تولیدکنندگان و کارآفرینان برتر کشور برگزار شد، شرکت سایپا برای ششمین بار موفق به کسب عنوان صادرکننده نمونه در ایران شد و تندیس و لوح تقدیر صادرکننده ممتاز کشوری را نیز از آن خود کرد.

بر اساس این گزارش مهندس سعید مدنی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به نمایندگی از مجموعه بزرگ کارکنان و کارگران سایپا تندیس صادرکننده ممتاز کشور را از محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهور، دکتر مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت و حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی نایب رییس مجلس شورای اسلامی دریافت کرد.

کسب رتبه اول صادرات خودرو کشور، افزایش 100 درصدی میزان صادرات و کسب رتبه اول فروش خودروسواری در بازار عراق باعث شده است که این شرکت خودروساز در عرصه صادرات بی رقیب باقی بماند.

از جمله مهم ترین دلایل انتخاب شرکت سایپا به عنوان صادرکننده ممتاز تداوم روند صعودی صادرات، سودآوری در صادرات، خدمات پس از فروش گسترده در خارج از کشور، تعهد مدیریت ارشد سازمان به تحقق اهداف صادراتی جهت کسب جایگاه مناسب و شایسته در بین خودروسازان جهانی، ثبات در سیاست های صادراتی و تاکید بر صادرات سود آور تحت نام و برند ایرانی است.

سایپا امسال در حالی علاوه بر دریافت تندیس صادرکننده نمونه، عنوان صادرکننده ممتاز ایران را نیز به خود اختصاص داده که با وجود مشکلات و موانع بسیار در عرصه تولید، صادرات و مبادلات بانکی بین المللی به علت تحریم ها، اهداف صادراتی خود را با جدیت بسیار دنبال کرده و همواره در حال برنامه ریزی و تلاش برای گسترش صادرات خودرو بوده است.

موفقیت های صادراتی شرکت سایپا علیرغم فضای نامساعد بین المللی نشان از توان صادراتی این شرکت و اهمیت آن در برنامه های استراتژیک سایپا دارد.شرکت سایپا برای سال جاری برنامه صادرات 80 هزار دستگاه خودرو را تدارک دیده است که بخشی از آن از طریق صادرات محصول تیبا با استانداردها و آپشن های روز دنیا محقق خواهد شد.

برچسب ها:
صادرات سایپا
عکس های مرتبط
1
2
3
4
نظر بینندگان
!
!
!