شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۹ | ۱۳۹۱/۰۷/۳۰
طفره بانک مرکزی در ارائه وام خودروسازان
۱۴:۰۹ | ۱۳۹۱/۰۷/۳۰
اجاره خودرو

طفره بانک مرکزی در ارائه وام خودروسازان

پرشین خودرو: كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را برای پرداخت ارز مرجع به خودروسازان داخلی خواهد كرد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از موج، رضا رحمانی رئیس كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب و با اشاره به اینكه خودروسازان در حال حاضر با مشكلات زیادی در زمینه تهیه ارز مواجه هستند، گفت: متاسفانه بانك مركزی بر خلاف وعده هایی كه داده بود عمل كرد و وام خودروسازان را پرداخت نمی کند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر هنوز قطعه سازان و خودروسازان ارز خود را با قیمت بازار آزاد تهیه می كنند كه این امر مشكلات فراوانی را برای آنها فراهم كرده است.

رئیس كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این كمیسیون تاكنون جلسات زیادی با وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس بانك مركزی داشته است اما متاسفانه هنوز نتوانسته ایم مشكلات را حل كنیم.

رحمانی، صنعت خودروسازی را مادر صنعت كشور دانست و اضافه کرد: صنعت خودروسازی در دنیا لوكوموتیو صنایع دیگر می باشد اما موجب تعجب است كه چرا در ایران به این صنعت توجه نمی شود.

وی تاكید كرد: از هر هفت شغل در كشور یك شغل آن مربوط به صنعت خودروسازی است و از تمام مسئولان می خواهم برای نجات این صنعت هر چه زودتر اقدام كنند.

رئیس كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اختصاص ارز مرجع و همچنین تخصیص فوری وام بلند مدت به خودروسازان را كلید حل مشكل دانست و خاطرنشان کرد: كمیسیون صنایع و معادن تمام تلاش خود را در این زمینه خواهد كرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بانک مرکزی
نظر بینندگان
خسرو
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۸/۰۲
اصلا پولی در بساط نیست وضع از این هم بدتر میشه همین پراید باید 17000000 میلیون پول بدی نخند میشه وایسا
!
!
!