چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۲ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۳
واژگونی مرگبار کامیون 10 تنی
۱۱:۰۲ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۳
اجاره خودرو

واژگونی مرگبار کامیون 10 تنی

پرشین خودرو: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی مرگبار یک کامیون 10 تنی خاک در اتوبان بهشت‌زهرا (س) خبرداد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سید جلال ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ وقوع حادثه واژگونی یک دستگاه کامیون در ساعت 7:36 صبح روز چهارشنبه به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند یک دستگاه کامیون 10 تنی خاک در اتوبان بهشت‌زهرا (س) حوالی بهشت زهرا (س) از مسیر منحرف و واژگون شده است.

ملکی با بیان اینکه خاک داخل این کامیون به سطح جاده ریخته بود، اظهارکرد: آتش‌نشانان پس از حضور در محل در مرحله نخست نسبت به نجات جان و خارج‌کردن راننده میانسال این کامیون از داخل کابین خودرو که به شدت در هم پیچیده بود اقدام کردند.

ملکی اضافه‌کرد: پس از خارج‌کردن راننده از داخل کابین کامیون توسط آتش‌نشانان و تحویل وی به عوامل اورژانس مرگ وی توسط آنان تایید شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان نسبت به ایمن‌سازی محل اقدام کردند، گفت: آتش‌نشانان پس از تحویل‌دادن محل به عوامل شهرداری به عملیات خود خاتمه دادند و عوامل شهرداری مشغول جمع‌آوری خاک از سطح جاده شدند.

همچنین برخورد دو دستگاه وسیله نقلیه در محور خرم آباد به بروجرد در لرستان یک کشته بر جای گذاشت.

بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی کامیون باری با یک دستگاه خودرو کشنده ولوو که صبح امروز در محدوده 3 راهی چالانچولان به وقوع پیوست راننده کامیون باری کشته شد.

سرهنگ شرافتی سرپرست پلیس راه لرستان علت این تصادف را بی توجهی به جلو از سوی راننده کامیون باری اعلام کرد.

بی احتیاطی راننده کامیون در محور داران به چادگان در فریدن نیز یک کشته برجای گذاشت.

فرمانده انتظامی این شهرستان گفت: در این حادثه که امروز رخ داد کامیون با دنده عقب در حرکت بود که با موتورسیکلت برخورد کرد و راکب آن در دم جان باخت.

سرهنگ دشتی علت حادثه را بی احتیاطی راننده کامیون در حرکت با دنده عقب اعلام کرد.

همچنین 82 راس گوسفند امروز در محور فریدن - چادگان بر اثر برخورد یک دستگاه بونکر سیمان تلف شدند.

فرمانده انتظامی فریدن گفت: در این سانحه که در روستای سینگرد رخ داد هنگام عبور دادن 100 راس احشام گله از عرض جاده 82 راس از گوسفندان تلف شدند.

سرهنگ دشتی علت حادثه را بی احتیاطی راننده اعلام کرد و افزود: بر اثر وقوع این حادثه محور داران به بخش چنارود به مدت سه ساعت مسدود شد.

خسارت وارده به گله گوسفندان بیش از 400 میلیون ریال برآورد شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
واژگونی
نظر بینندگان
!
!
!