جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۴
ریزش بخشی از پایه‌های پل بزرگراه صدر
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۴
اجاره خودرو

ریزش بخشی از پایه‌های پل بزرگراه صدر

پرشین خودرو: رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از بازگشایی اتوبان صدر خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ سعید اسماعیلی شب گذشته لحظاتی پیش از مخابره این خبر با اشاره به اینکه ساعت 16:30 در مسیر شرق به غرب صدر حوالی زرگنده بخشی از پایه‌های پل بزرگراه دو طبقه صدر که در حال احداث بود، ریزش کرده است، گفت: در پی این حادثه، تمام سطح معبر بزرگراه صدر، مسدود شد.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه این حادثه هیچ‌گونه تلفات جانی نداشته است، تاکید کرد: از همان ابتدای اعلام این حادثه، ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با حضور در محل حادثه، نسبت به اعمال محدودیت‌های ترافیکی اقدام و خودروها را به بزرگراه‌های امام علی (ع) و خیابان شریعتی هدایت کردند.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران با اشاره به اینکه انسداد بزرگراه صدر موجب سنگینی بار ترافیک در اکثر محورهای مواصلاتی از جمله بزرگراه همت مسیر شرق به غرب، خیابان‌های شریعتی و ولیعصر (عج)، طول بزرگراه مدرس، خیابان ولیعصر (عج) پل پارک وی و... شد، گفت: حدود ساعت 19:45 با تلاش ماموران شهرداری تهران، این محور مجددا بازگشایی شد که متاسفانه سنگینی بار ترافیک تا لحظه مخابره این خبر در محورهای بزرگراهی و معابر منتهی بزرگراه صدر، همچنان ادامه داد.

وی ابراز امیدواری کرد که با ایمن‌سازی کامل این مسیر، روز پنجشنبه تردد در این محور به حالت عادی بازگردد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!