دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۹ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۴
حادثه مرگبار برای کامیون حامل بار مرغ
۱۲:۵۹ | ۱۳۹۱/۰۸/۰۴
اجاره خودرو

حادثه مرگبار برای کامیون حامل بار مرغ

پرشین خودرو: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه مرگبار برای یک کامیون حامل بار مرغ در بزرگراه آزادگان خبرداد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی در این‌باره گفت: انحراف از مسیر یک کامیون حامل بار مرغ و برخورد آن با گاردریل در ساعت 6:02 صبح روز پنج‌شنبه به سامانه 125 اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه ستاد فرماندهی آتش نشانان را به محل حادثه واقع در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان، مقابل پارک توسکا اعزام کرد، گفت: آتش‌نشانان پس از حضور در محل متوجه‌شدند راننده این کامیون که حامل بار مرغ بوده، به دلیلی نامعلوم از مسیر اولیه خارج شده است.

ملکی افزود: عوامل آتش نشانی نسبت قطع برق خودرو و ایمن سازی آن اقدام کردند و پس از آن راننده کامیون را از درون کابین خارج و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، عوامل اورژانس مستقر در محل پس از انجام معاینات اولیه مرگ راننده میانسال این کامیون را تائید کردند.

برخورد تانکر حامل گازوئیل با تریلی ولوو، آتش به پا کرد

حسینقلی زاده مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان شرقی از برخورد تانکر حامل گازوئیل با تریلی ولوو، در جاده ورزقان خواجه خبر داد و گفت: در این حادثه که ساعت 13:50 3 آبان به وقوع پیوست، 2 تن به علت سوختگی جان سپردند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان با تاکید بر استفاده از کپسول‌های اطفاء حریق توسط رانندگان در خودروهای سواری گفت: بعضا اقدام به موقع در استفاده از این کپسولها، از تلفات جانی می‌کاهد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
واژگونی
نظر بینندگان
!
!
!